پست وبلاگ

توجه/هواداران پورشور تبریزی بدانند/توجه

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، تراکتور در طول سالیان متمادی در سخت‌ترین روزهای خود پناهی غیر از خداوند و هوادارانش نداشته است. این یک شعار نیست، باوری است که تک تک ما بارها آن را تجربه کرده‌ایم. تراکتور اگر زنده است بخاطر نفس‌های گرم هوادارانش است و اگر به آب و آتش می‌زند تا خود را از بند مشکلات برهاند، باز بخاطر همین هواداران است اما باز شدن گره کار تراکتور در لحظات حساس و دشوار فقط به دست هواداران امکان‌پذیر است. تراکتور حرکت دوباره‌ای را آغاز کرده است تا در مسیر تازه‌ای اهدافش را نشانه رود و هیچکس بهتر از تماشاگرانی که در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند نمی‌تواند حال و هوای تازه‌ای ایجاد کند و سرخپوشان را به سوی تلاش بیشتر ترغیب نماید.

آنجا که تشویق‌های بی‌امان هواداران یادگار امام را برای رقیبان غیر قابل تحمل خواهد کرد و توانایی‌هایی را در تک تک سرخپوشان به ظهور می‌رساند که شاید پیش از آن تجربه‌اش نکرده‌اند.

اکنون از هواداران تقاضا داریم روزهای گذشته را فراموش کنند و روزهای پرغروری را به یاد بیاورند که ازدحام انرژی‌های آنها در استادیوم یادگار امام و تا آخرین ثانیه‌ها بخشی از بهترین و ماندگارترین روزهای تاریخ این باشگاه پرافتخار را رقم زد. روزهایی که تشویق‌های بی‌امانشان اجازه نمی‌داد تیم محبوبشان گامی به عقب بردارند و حتی برای لحظه‌ای به تسلیم شدن بیندیشند و آنها را محکوم به پیش‌رفتن می‌کرد.

سرخپوشان تبریزی شروع دوباره‌ای خواهند داشت. می‌دانیم هواداران خسته و آزرده از روزهای سخت هستند اما تردیدی نیست که هیچ گاه از تراکتور دست نخواهند کشید. از هواداران عزیز تراکتور می‌خواهیم نتایج گذشته را فراموش کنند و فارغ از بازی‌هایی که در لیگ انجام شد برای پیروزی‌های  دیگر به یاری سربازان تیم محبوبشان بیایند.

پنج شنبه همه با هم، پشت به پشت هم برای سربلندی دوباره تراکتور مرد میدان خواهیم بود. تراکتور عزیزمان را در این کارزار سخت تنها نخواهیم گذاشت که پیروزی در این مصاف مسیر صعودمان را هموار خواهد کرد تا خون تازه در رگ‌های تراکتور به جریان بیفتد. وعده دیدار ما سکوهای ورزشگاه یادگار امام.

یل یاتار ،طوفان یاتار ،یاتماز تراختور پرچمی

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط