پست وبلاگ

لحظه شماری هواداران برای حضور در بازی سه شنبه/پرشور ها برای کسب افتخاری دیگر به خط می شوند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز سه شنبه در دیداری حساس و در چهارچوب رقابتهای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه بزرگ یادگار امام تبریز به مصاف تیم النصر امارات خواهد رفت. بازی رفت دو تیم با شکست سنگین ۴-۱ تراکتور همراه شد و تک گل این تیم تبریزی را آگوستو سزار وارد دروازه تیم حریف کرد.

اهمیت این دیدار برای همگان روشن است. تراکتور برای نخستین بار در تاریخ خود، فرصت حضور در این مرحله را کسب کرده است و بازیکنان این تیم و هواداران آن به هیچ عنوان نمی خواهند در این مرحله توقف کرده و برای سال های آتی برنامه ریزی داشته باشند. بنابراین حضور پرشور و پرشمار هواداران در روز سه شنبه می تواند تراکتور را در رسیدن به مرحله یک چهارم و ماقبل نیمه نهایی یاری کرده تا بار دیگر هواداران این تیم جشن و سرور را در تبریز برپا نماید.

تراکتور قبل از این و در بازی های مرحله گروهی که به صدرنشینی آنها در این مرحله انجامید، توانستند تیم الجزیره امارات را در ورزشگاه یادگار امام با حساب ۴-۰ بدرقه کرده و باعث خوشحالی هواداران حاضر شوند. بنابراین زدن ۳ گل به تیم النصر، دیگر تیم اماراتی آسیا کار غیر ممکنی نیست و بازیکنان و کادرفنی می توانند با انگیزه و روحیه ای که از سمت سکو ها دریافت می کنند، بار دیگر قدرت هوادار و بازیکن ایرانی را به همگان نشان داده و باعث غرور و افتخار آفرینی بازیکنان تراکتورسازی شوند.

هواداران پرشور آذربایجان در روز های اخی آمادگی کامل خود را برای حضور در این بازی اعلام کرده اند. استان های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل و زنجان از استان هایی هستند که حداکثر هواداران از این مناطق به سمت ورزشگاه روانه خواهند شد و بی شک یکی از پر تماشاگر ترین بازی های آسیا را رقم خواهند زد.

البته در روز های اخیر جمع کثیری از هواداران از مسئولان شهری و باشگاه تراکتورسازی درخواست مجانی شدن بلیط ورزشگاه را کرده اند تا ورزشگاه یادگار امام با حداکثر ظرفیت به مصاف اماراتی ها برود. خواسته ای که پس از رایگان کردن بازی روز چهارشنبه ذوب آهن اصفهان دیگر نماینده شایسته کشورمان در مقابل تیم العین امارات، چندان دور از ذهن نیست و باشگاه تبریزی می تواند با خریداری تمامی بلیط های این مسابقه مهیج، جمع کثیری از مردم را مشتاق حضور در ورزشگاه می کند.

بازی دو تیم سه شنبه ۴ خرداد ماه از ساعت ۲۰ برگزار و برنده مجموع دیدار های رفت و برگشت می تواند مجوز حضور در بین ۸ تیم برتر آسیا را کسب نماید. افتخاری که می تواند یک اولین دیگر را در شهر تبریز و در باشگاه بزرگ تراکتورسازی رقم بزند و تراکتور در فصل آینده نیز شانس حضور در رده های بالای آسیا را کسب خواهد کرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “لحظه شماری هواداران برای حضور در بازی سه شنبه/پرشور ها برای کسب افتخاری دیگر به خط می شوند

 1. ?⭕️بورا گورد لار دره سی دی!!!⭕️?

  اینجا دره ی گرگ هاست جای که ۴۰میلیون تورک و عاشقان آزربایجان در آن متحد و یک صدا میشوند.دره گرگ ها جایی است که تمامی استدلال های کارشناسان فوتبال و ترکیب حریفان را برهم میزند.جو که در دره گرگ ها حاکم میشود خیلی وحشتناک است جای که صد هزار عاشق تراکتور و آزربایجان که لقب گرگ ها و پرشور ها را یدک میکشند با زوزه های کرکنندشان لرزه به اندام حریفان خود میندازد…

  ?دره گرگ ها همچنان غیر قابل تسخیر و دست نیافتنی است.?
  اینجا همه پرشور ها بدون منت و چشم داشتی با وجود مشکلات فراوان میایند تا باهم متحد می شوند و یک صدا یاشاسین آزربایجان را نه ایران بلکه به جهان برسانند و بگن ما باهم هستیم.
  گرگ بودن افتخاری است که نصیب هرکسی نمیشود.گرگ ها اگر زخمی شوند تا سرحد مرگ میجنگند…

  عیبی یوخ دایان جنگ اله

  گرگ ها تنها هستند اما هنگام شکار باهم متحد میشوند و شکار میکنند بیایید باری دیگر متحد شویم و شکار خود را باهم شکار کنیم..

  ?تورک قردشیم دو سس ور ترختورا نفس ور?

  درست است کار مشکلی دا ولی ما تورکیم ،گرگیم وغیرت داریم اگر باهم باشیم میتوانیم هرآنچه را که میخواهیم انجام بدیم.روز سه شنبه روز تاریخی برای فوتبال آزربایجان خواهد بود چون من و تو باری دیگر در دره گرگ ها جمع خواهیم شد تا با زوزه های کر کننده وفریاد یاشاسین آزربایجان به همه بفهمانیم که گرگ ها رو نباید زخمی کرد و تا آخرش پشت آزربایجان و تراکتور هستیم…

  ?گرگ ها لقب جدید تراکتور?

  مثل گرگ باش تنها باش آزاد باش باهم شکار کن
  روز سه شنبه خواهیم آمد بدون هیچ تشریفاتی فقط به عشق آزربایجان تا نود دیقه فقط آزربایجان وتراکتور رو تشویق کنیم…

  دره گرگ ها جهنم حریفان
  دره گرگ ها غیر قابل تسخیر

  سن چاغیرسان گلرم من…سن یاشا آزربایجان

  یاشاسین ترختور یاشاسین آزربایجان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *