پست وبلاگ

تراکتور پرستاره و دردسرهاي نانوشته

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،تراکتور در فصل نقل و انتقالات عملکرد  درخشانی داشته است. این نظر اکثر هواداران پورشور تبریزی است.

تیمی که می خواهد در لیگ فصل بعد شرکت کند، آگوستو سزار ، آلویز نانگ ، ، بختیار رحمانی و شجاع خلیل‌زاده را از دست داد .ولی در عوض توانسته بازیکنان بااستعدادی همچون علیرضا رمضانی ،  لوسیانو ادینهو ، محمد ابراهیمی، محسن بنگر، محمد نوری و سینا عشوری را جذب کند. بازیکنانی که قطعا می توانند جای بازکنان خوب فصل پیش تیم را بگیرند.

حالا پورشورها امیدوار هستند قلعه نویی همانطور که در فصول قبل با تیم های مختلف قهرمان لیگ شد، بتواند درتراکتور هم به این هدف برسد تا بالاخره تیم از خجالت پور شورها بر آید.
بازيکناني که تراکتور گرفته با اين هدف بوده که بتواند تا روزهاي پاياني ليگ و جام‌‌حذفي دوام بياورد و اينگونه نباشد که با مصدوميت دو بازيکن اصلي به يکباره تيم دچار سکته شود پس ۸۰ درصد بازيکنان تراکتور در يک سطح خوب و عالي هستند. يقينا بعد از چند هفته که قلعه نویی به ترکيب اصلي برسد، عده‌اي از ستاره‌ها نيمکت‌نشين مي‌شوند و گاه چند هفته بايد تحمل بياورند و مشکل اصلي تيم‌هاي بزرگ از همين جا شروع مي‌شود. از نيمکت شلوغ و پرستاره قلعه نویی که فعلا همه جوره حمايت مي‌شود . پس او حتما و قطعا بايد فکر آن روزها را بکند فکر روزهايي که زمزمه‌ها و پچ‌پچ بزرگان نيمکت‌نشين روح و روان تيم و مربي را نشانه مي‌رود. البته اگر تيم نتيجه بگيرد هيچ اتفاقي نمي‌افتد.

اخبار نقل و انتقالات تراکتور :امروز علی طاهران که سال گذشته به همراه تیم جوانان تراکتورسازی به مقام قهرمانی لیگ برتر جوانان باشگاه‌های کشور دست‌یافته بود با نظر مثبت امیر قلعه‌نویی قراردادی ۳ ساله با تیم بزرگسالان تراکتورسازی امضا کرد.

این بازیکن در حال حاضر به همراه تیم ملی جوانان در کشور آلمان به سر می‌برد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *