پست وبلاگ

پیشنهادی جالب برای دولتی ها ؛ بن سفر بدهید !

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ایرج ندیمی در گفت‌وگویی، در پاسخ به سؤالی در زمینه تعطیلات عید فطر و عدم خدمات‌رسانی مطلوب در ایام تعطیلات عید فطر سال گذشته به علت هجوم بی‌سابقه مردم به سفر اظهار کرد: درباره تعطیلات عید فطر باید بگوییم که این تعطیلات را در مجلس هفتم افزایش دادیم تا امکان بیشتری برای سفر کردن مردم فراهم کنیم و مردم بعد از یک ماه روزه‌داری به دید و بازدید و سفر بروند.

وی اضافه کرد: طبیعی است حکومت وقتی تعطیلاتی را وضع می‌کند باید امکان استفاده از آن هم چه از جهت حمل و نقل و اسکان و چه از نظر خدمات و حتی حمایت‌هایی دیگر مانند بُن سفر و مانند آن را فراهم و طراحی کند؛ البته تنگنای بودجه در حال حاضر باعث شده است بخشی از علائق حکومت به اجرا در نیاید.

ندیمی تصریح کرد: به عنوان سخنگوی فراکسیون میراث و گردشگری مجلس از دولت درخواست دارم تا برای جامعه ایرانی که تفریحات محدود و فرصت‌های محدودتری برای تفریح دارند و از طرفی متأسفانه به علت کمبود امکانات گردشگری و تفریحی که در کشور وجود دارد بهره‌مندی مردم از تعطیلات حداقلی است؛ امکانات مناسبی را برای سفر مردم در ایام تعطیلات عید فطر را فراهم کند.

سخنگوی فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس خاطرنشان کرد: درخواست داریم مسؤلان متوجه این موضوع باشند که اگر مردم از نظر نشاط و آرامش تامین نباشند ناهنجاری‌های زیادی از جهات مختلف ممکن است پدید آید، لذا رویکرد باید به این سمت باشد که این موضوع مدیریت شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *