پست وبلاگ

پیش‌ بینی وضع هوای کشور طی ۳ روز آینده

احدوظیفه افزود: طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه نیمه شرقی سواحل دریای خزر شاهد بارش پراکنده خواهد بود اما در دیگر مناطق کشور جوی آرام، پایدار و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به سکون نسبی هوا، افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور دور از انتظار نیست.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در ادامه در خصوص وضعیت هوای تهران، اظهار کرد: هوای تهران امروز چهارشنبه یکم مهرماه صاف و در بعدازظهر شاهد رشد ابر در ارتفاعات خواهیم بود. بیشینه و کمینه دمای هوا نیز امروز ۴۱ و ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

احد وظیفه ادامه داد: هوای تهران در روز پنج‌شنبه دوم مهرماه و جمعه سوم مهرماه نیز صاف و در پاره‌ای از نقاط غبار صبحگاهی و در بعدازظهر نیز با رشد ابر در ارتفاعات روبرو خواهد بود. بیشینه و کمینه دمای هوا نیز در روز پنج‌شنبه ۳۰ و ۱۸ درجه سانتیگراد و در روز جمعه ۲۸ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *