پست وبلاگ

وضع هوای شهر تبریز در بازی فردا چطور خواهد بود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته دهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود.

این دیدار حساس فردا سه شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، وضع هوای تبریز طی روز سه شنبه نیمه ابری تا ابری در پاره ای نقاط با بارش باران همراه خواهد بود و بدین ترتیب پیش بینی می شود که در حین بازی تراکتورسازی برابر ذوب آهن، شاهد بارش باران در شهر تبریز و ورزشگاه باشیم.

طبق پیش‌بینی وضع هوا، بالاترین دمای هوای تبریز در روز سه شنبه ۲۳ درجه بالای صفر و پائین ترین میزان دمای هوا در این شهر ۱۳ درجه بالای صفر خواهد بود که این تغییر دما در ساعات مختلف شبانه روز متفاوت است.

این پیش بینی ها نشان می دهد اوج بارش در ساعات اولیه بازی با میانگین بارش ۶۰ درصد خواهد بود و با گذشت زمان بازی این بارش ها کاهش خواهد یافت.

پیش بینی دما، میزان بارش، رطوبت، باد، دید، ابر، نقطه بارش و شاخص اشعه ماوراء بنفش را در ساعات بازی به طور کامل مشاهده کنید:

۱۵:۳۰ ۱۷°C

۶۰%

۶۴ ۱۹ ۹ ۸۰ ۱۱° ۱
۱۶:۳۰ ۱۸°C

۴۰%

۶۰ ۱۸ ۹ ۷۲ ۱۰° ۰

بنابراین هواداران برای حضور در ورزشگاه بایستی از ابزار ها و وسایل مناسب بهره ببرند. صد در صد این وضع جوی بر روی بازی هر دو تیم اثر گذاشته و باعث خواهد شد تیم های تراکتور و ذوب آهن بیشتر از توپ های بلند استفاده کرده تا با استفاده از بازیکنان سرزن خود به گل دست یابند. از طرفی افزایش شدت و سرعت حرکت توپ روی چمن خیس می تواند برنامه های تاکتیکی یک تیم و کارهای تکنیکی یک بازیکن را تحت تاثیر قرار داده و از کیفیت اصلی کار دور کند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *