پست وبلاگ

وضع هوای شهر تبریز در بازی امروز چطور خواهد بود؟ + پوستر اختصاصی سایت اکوتو

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته دوازدهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم میزبان تیم سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد خواهد بود.

این دیدار حساس امروز جمعه از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، وضع هوای تبریز طی امروز آفتابی تا قسمتی ابری خواهد بود و بدین ترتیب پیش بینی می شود که در حین بازی تراکتورسازی برابر سیاه جامگان، شاهد هوای مطبوع در شهر تبریز و ورزشگاه باشیم.

طبق پیش‌بینی وضع هوا، بالاترین دمای هوای تبریز در روز جمعه ۹ درجه بالای صفر و پائین ترین میزان دمای هوا در این شهر ۰ درجه خواهد بود که این تغییر دما در ساعات مختلف شبانه روز متفاوت است.

با توجه به برگزاری این مسابقه در یک روز تعطیل و هوای مطبوع در روز برگزاری مسابقه، پیش بینی می شود هواداران زیادی از این مسابقه استقبال به عمل آورند. عدم همزمانی بازی تراکتور با گسترش و نیز نتایج امیدوار کننده تیم محبوب آذربایجان در بازی های اخیر، از دلایل دیگری می باشد که ممکن است بازی امروز پرتماشاگرترین مسابقه این فصل پرشورها تا اینجای رقابتها لقب گیرد.

سایت اکوتو پوستر اختصاصی بازی تراکتورسازی و سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد را تهیه و در اختیار پرشورترین هواداران ایران قرار داده است:

اکوتو

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *