پست وبلاگ

پيش بازي: تراكتور- سياه جامگان/آمار اسفناك تراكتور در خانه!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ فردا جمعه، ۲۹ آبان ماه از سري مسابقات ليگ برتر، هفته دوازدهم، از ساعت ۱۵:۱۵ تراكتورسازي در تبريز برابر سياه جامگان مشهد صف آرايي خواهد كرد. تراكتور سازي با ۱۴ امتياز از ۱۱ بازي در رده دهم جدول قرار گرفته است و سياه جامگان با ۷ امتياز از همين تعداد بازي در رده چهاردهم جدول ليگ برتر قرار گرفته است.

آمار اسفناك تراكتور در خانه!
بازي هاي خانگي تراكتور در روزگاري نچندان دور، بزرگترين پوئن مپبت اين تيم بشمار مي رفت. اما اكنون آنها تا بدينجاي فصل پس از فصلي كه مجيد جلالي سرمربيگري تراكتور را برعهده داشت، دومين نتايج ضعيف خانگي را تا پايان هفته يازدهم رقم زده اند.

تراكتوري ها از ۱۱ بازي اي كه در اين فصل انجام داده اند، ۶ بازي را ميزبان بوده اند و تنها موفق به پيروزي در يك ديدار شده اند! چهار تساوي و يك باخت، نتايجي نيست كه هواداران پرتعداد تراكتوري ها بتوانند با آن كنار بيايند. آنها از ۱۸ امتياز ممكنه بازي هاي خانگي، ۱۱ امتياز را از دست داده اند.

آمار متوسط در بازي هاي خارج از خانه
تراكتورسازي از ۵ بازي خارج از خانه خود موفق به كسب دو پيروزي و يك تساوي شده است و دوبازي را واگذار كرده است. يك برد از دو برد، برابر گسترش فولاد، تيم همشهري، در استاديوم يادگار بدست آمده است كه گسترشي ها فقط نام ميزباني را يدك مي كشيدند و تراكتور عملاً در آن بازي نيز ميزبان مسحوب مي شد. تراكتور در ۵ بازي خارج از خانه موفق به كسب ۷ امتياز شده است. آنها هر اندازه كه در جمع آوري امتيازات بازي هاي خانگي همانند يك تيم قعر جدولي عمل كرده اند در بازي هاي خارج از خانه، متوسط امتياز يك تيم مدعي را اندوخته اند.

آمار مشابه سياه جامگان در خانه
سياه جامگان از ۶ بازي خانگي خود موفق به كسب دو برد شده است. آنها ۴ بازي ديگر خانگي خود را باخته اند. كسب ۶ امتياز از ۶ بازي خانگي، يك آمار بسيار ضعيف براي اين تيم مشهدي محسوب مي شود.

تنها يك امتياز از ۵ بازي خارج از خانه

سياه جامگان در خارج از خانه عملاً يك تيم از پيش بازنده بوده است. آنها فقط در يك ديدار به يك تساوي ارزشمند دست يافته اند، آنهم مقابل تيم مدعي سپاهان!

مشهدي ها از دو بازي برابر دو تيم مدعي چند فصل اخير، نفت تهران و سپاهان، موفق به كسب ۴ امتياز شده اند. و اين مي تواند يك زنگ هشدار بزرگ براي تيم تراكتور سازي باشد. و در برابر سه تيم استقلال، پرسپوليس و فولاد، نتيجه را واگذار كرده اند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *