پست وبلاگ

پیش بازی تراکتور-ملوان/ سربازها بهترین گلزنان دو تیم، همه حالت های ممکن برای هفتمی شدن تراکتور

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و ملوان بندرانزلی در هفته سیزدهم از سری مسابقات لیگ پانزدهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این دیدار  که بازی سرنوشت سازی برای هر دو تیم محسوب می شود، روز دوشنبه مورخه ۹ آذر از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه تختی انزلی برگزار خواهد شد.

تیم تراکتورسازی تبریز

6868

تراکتورسازان در حالی در این دیدار به میدان خواهند رفت که بازی قبلی خود را در ورزشگاه خانگی با تساوی به پایان رسانده و این بازی عزم خود را جزم خواهند کرد تا بتوانند نتایج دور از انتظار خود را با کسب برد در این مسابقه خارج از خانه جبران نمایند. تراکتوری ها هفته پیش مقابل تیم ته جدولی سیاه جامگان ابوالمسلم مشهد نتیجه ای بهتر از تساوی کسب نکردند تا همچنان خطر اخراج تونی اولویرا، سرخ ها را تهدید کند. تیم تراکتورسازی تا اینجای مسابقات با کسب ۱ برد، ۵ تساوی و ۱ باخت در بازی های خانگی و کسب ۸ امتیاز از ۱۴ امتیاز ممکن، مورد قبول پرشورها واقع نشده و اکثر هواداران مدیریت باشگاه را عامل این نتایج ضعیف می دانند. این تیم غیر از بازی های ضعیف خانگی، در بازی های خارج خانه نیز توفیق چندانی نداشته و با کسب ۲برد، ۱ تساوی و ۲ باخت و کسب ۷ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن روند نزولی خود را تداوم بخشیده اند. تیم محبوب آذربایجان هم اکنون با کسب ۱۵ امتیاز از ۱۲ مسابقه انجام شده در رده یازدهم جدول مسابقات لیگ برتر قرار گرفته و تا حدودی قهرمانی در این مسابقات را که قول مدیریت و کادرفنی در ابتدای فصل بود، دور از دسترس قرار داده است. بهترین گلزن تراکتور تا پایان هفته دوازدهم، بختیار رحمانی بازیکن سرباز و ۳ گله این تیم می باشد. با توجه به شرایط جدول و اختلاف کم تیم ها در جدول رده بندی، تراکتورسازان با کسب هر ۳ امتیاز این بازی می توانند در خوشبینانه ترین حالت تا رده هفتم جدول رقابتها صعود کنند که این در صورتی میسر خواهد بود که تیم پدیده و گسترش فولاد نتیجه ای غیر از برد و تیم پرسپولیس موفق به کسب امتیاز نشود.

تیم ملوان بندرانزلی

moori

تیم ملوان که سکاندار آن در ابتدای فصل بر عهده امیر قلعه نویی بود، پس از اخراج وی و جایگزینی حمید استیلی روند نسبتاً مطلوبی را طی کرده است. حمید استیلی که از هفته سوم هدایت این تیم شمالی را برعهده گرفت با کسب ۱۳ امتیاز از ۹ بازی نشان داده که تیم ملوان با هدایت وی روند رو به رشدی طی کرده است. تیم ملوان در بازی های خانگی با کسب ۳برد، ۲ تساوی و ۱ باخت و کسب ۱۱ امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن نشان داده که راه نتیجه گرفتن در ورزشگاه تختی انزلی را بلد است و می تواند در این ورزشگاه برای هر تیمی مشکل ساز شود. اما تنها عاملی که مانع از کسب رتبه بالای جدولی توسط ملوان شده است، نتیجه گیری ضعیف در بازی های خارج از خانه است. ملوانی ها با کسب ۱برد، ۲تساوی و ۳ باخت و کسب  تنها ۵امتیاز از ۱۸ امتیاز ممکن روند نا امید کننده ای در زمین حریف ایفا کرده اند. تیم ملوان بندر انزلی تا پایان هفته دوازدهم لیگ برتر با کسب ۱۶ امتیاز از ۱۲ مسابقه انجام شده در رده نهم جدول قرار گرفته و با شکست تیم تراکتورسازی می تواند در خوشبینانه ترین حالت در بین ۶ تیم بالای جدولی قرار گیرد. بهترین گلزن تیم ملوان نیز آرش افشین می باشد که در رقابتهای این فصل ۳ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. نکته نگران کننده برای تیم ملوان مصدومیت بهترین گلزن و بازیکن سرباز خود، افشین می باشد که به احتمال زیاد تیم خود را در هفته سیزدهم یاری نخواهد کرد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *