پست وبلاگ

پیش‌بینی‌ حضور بیش از ۲ میلیون زائر ایرانی

دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی با بیان اینکه زائران اربعین حسینی رفته رفته از مرزهای کشورمان خروج پیدا می‌کنند، گفت: تا عصر امروز(شنبه)بیش از یک میلیون نفر از زائران اربعین از مرزها به سمت عتبات عالیات در عراق خروج یافتند.

مجید آقابابایی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی اظهار کرد: تا عصر امروز (شنبه) یک میلیون و ۲۷ هزار ۹۸۴ نفر از مرزهای سه‌گانه شلمچه، چذابه و مهران به سمت عتبات عالیات رهسپار شدند.

وی ادامه داد: وضعیت مرزهای کشورمان در شرایط مناسب و عادی قرار دارد و وضعیت مرز مهران نیز نسبت به روزهای گذشته بهتر شده است؛ امیدواریم زائران اربعین حسینی نیز به اطلاعیه‌های ستاد مرکزی اربعین دقت لازم را داشته باشند.

دبیر ستاد مرکزی اربعین تصریح کرد: تمامی زائران باید مدارک قانونی اعم از ویزا و گذرنامه را به همراه داشته باشند چرا که اجازه خروج به افرادی که نقص مدارک داشته باشند داده نخواهد شد.

آقا بابایی توصیه کرد: زائران اربعین حسینی به دریافت بیمه و خدمات پزشکی اهتمام کنند و در این باره به بیمه تعیین شده مراجعه داشته باشند؛ کامل بودن مدارک زائران موجب تسهیل در سفر پیش‌رو خواهد شد.

وی عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم امسال در ایام اربعین حسینی بیش از دو میلیون نفر از مرزهای کشورمان خروج پیدا کنند و این روند نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *