پست وبلاگ

گرم شدن مجدد تنور لیگ برتر، مصاف تیم های بحران زده!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از سپری شدن ۲۱ روز از وقفه لیگ برتر، انتظار هواداران پرشور آذربایجان به سر آمد و بار دیگر تنور رقابت های جذاب لیگ برتر گرم خواهد شد. هفته هشتم این مسابقات با دیدار امروز تیم های استقلال خوزستان و ملوان انزلی شروع شد و فردا نیز با انجام هفت مسابقه ی دیگر ادامه خواهد داشت. در یکی از دیدارهای حساس، مصاف تیم های بحران زده تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان جذاب و دیدنی خواهد بود.این دیدار فردا از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر اهواز پیگیری خواهد شد.

تیم تراکتورسازی با کسب ۱ برد، ۴تساوی و ۲ شکست، وضعیت چندان خوبی را پشت سر نمی گذارد و با ۷ امتیاز در رده دهم جدول به سر می برد.

اما وضعیت تیم فولاد از تراکتور هم وخیم تر است. این تیم با هدایت دراگان اسکوچیچ با کسب ۳ تساوی ، ۴ شکست و بدون برد در قعر جدول رقابت ها جا خشک کرده است. فولادی که دو فصل پیش با هدایت حسین فرکی توانست جام قهرمانی لیگ برتر را به سر ببرد، این فصل فروغ چندانی از خود نشان نداده است.

فصل قبل این دو تیم برای کسب مقام قهرمانی با یکدیگر رقابت می کردند ولی امسال تیم های تراکتور و فولاد برای خروج از بحران و جداشدن از تیم های ته جدولی، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

این دیدار حساس به طور زنده و مستقیم در شبکه استانی سهند و شبکه سراسری ورزش پخش خواهد شد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *