پست وبلاگ

تراکتور همچنان به کسب سهمیه امیدوار ماند/دو هفته باقی مانده جذاب تر دنبال می شود

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز امروز در چهارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر توانست میهمان خود ملوان بندر انزلی را نتیجه ۴-۲ بدرقه کرده تا امید هواداران این تیم برای کسب سهمیه آسیای فصل بعد پا بر جا بماند.

قضاوت این دیدار که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار شده بود بر عهده تورج حق وردی بود و رضا سخندان، علی دودانگه و علی احمدی، حق وردی را در امر قضاوت یاری می کردند.

گل های این دیدار توسط فرزاد حاتمی (دقیقه ۸ و ۴۵)، سروش رفیعی (دقیقه۵۵) و بختیار رحمانی (دقیقه ۶۱) برای تراکتور و رضا درویشی (دقیقه۱۰) و محمد حسین کنعانی زادگان (دقیقه ۶۷) برای ملوانان زده شد.

این دیدار که در حضور هزار نفری هواداران تبریزی شروع شد در ابتدای بازی با برتری نسبی تراکتور همراه بود و این تیم خیلی زود و روی کار تیمی بازیکنان به وسیله فرزاد حاتمی زده شد. رحمانی نیز در نقش یک پاسور در این صحنه عمل کرد. (تراکتور۱-۰ ملوان)

سپس ملوان کنترل بازی را در دست گرفت و روی اشتباه فردی شجاع خلیل زاده و نا هماهنگی دفاع و دروازه بان تراکتور، تیم ملوان به وسیله ی رضا درویشی نتیجه را برگرداند تا تراکتورسازان در فاصله دو دقیقه گل تساوی را دریافت کنند. (تراکتور۱-۱ ملوان)

بازی در نیمه اول به شکل متعادلی ادامه می یافت که در دقیقه ۴۵ و زمانی که دو تیم خود را برای رفتن به رختکن آماده می کردند، روی حرکت انفرادی حاتمی و شوت زیبا و فنی وی تراکتور بار دیگر برتری را کسب کرد. حاتمی سومین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند و بازی در نیمه اول به نفع سرخپوشان تبریزی خاتمه یافت. (تراکتور ۲-۱ ملوان)

ملوان که به هیچ وجه دوست نداشت بدون امتیاز از تبریز باز گردد در ابتدای نیمه دوم  روی دروازه اخباری چندین موقعیت گل ایجاد کرد ولی این بازیکنان تراکتور بودند که در ضد حمله باهوش عمل کرده و گل سوم خود را به وسیله ی سروش رفیعی به ثمر رساندند. حاتمی این بار پاس گل داد تا عملکرد موثر وی در این بازی مشخص شود. (تراکتور۳-۱ ملوان)

تیم ملوان که چیزی برای از دست دادن نداشت با قدرت بیشتری روی دروازه اخباری خیمه زد ولی در یک صحنه که بازیکنان این تیم برای استفاده از ضربه شروع مجدد به جلو یورش برده بودند، روی فرار عالی سروش رفیعی تراکتور صاحب یک موقعیت عالی شد و در حالی که بختیار رحمانی در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفته بود گل چهارم تیمش را به ثمر رساند. (تراکتور۴-۱ ملوان)

در ادامه با حمله های پی در پی تیم ملوان، بالاخره این تیم موفق به گشودن دروازه گلر جوان تراکتور شد و در دقیقه ۶۷ و به وسیله ی محمد حسین کنعانی زادگان گل دوم تیم خود را به ثمر رساند. (تراکتور ۴-۲ ملوان)

در ادامه بازی تیم ملوان در چندین صحنه دروازه اخباری را به شدت تهدید کرد ولی در نهایت این تراکتوری ها بودند که با حفظ نتیجه توانستند برد خوبی در کنار هواداران خود کسب کرده و امید خود برای رسیدن به ۳ تیم بالای جدول حفظ نمایند.

در دیگر بازی های این هفته که به طور همزمان برگزار شده بود تیم نفت تهران در ورزشگاه آزادی توانست دست به کار بزرگی زده و تیم پرسپولیس را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. شاگردان منصوریان با کسب این برد بار دیگر امتیازات خود را با تیم تراکتور برابر نمودند.

تیم های مدعی استقلال تهران، استقلال خوزستان و ذوب آهن نیز دیگر برنده های این هفته بودند تا در دو هفته باقی مانده، لیگ کشورمان با جذایت خاصی همراه شود.

تراکتوری ها با این برد ۴۵ امتیازی شدند و اختلاف ۶ امتیازی خود با تیم های استقلال تهران و استقلال خوزستان را حفظ کردند.

تراکتورسازی
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، کاردوسو، سینا عشوری، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی

سرمربی: امیر قلعه نویی

ملوان بندر انزلی
محمدرضا قویدل، محمدحسین کنعانی، عزت پورقاز، عزیز معبودی، حسین ماهینی، مازیار زارع، محمد آبشک، سعید یوسف زاده، صادق محرمی، محمدامین درویشی و جلال رافخایی

سرمربی: محمد احمد زاده

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *