پست وبلاگ

جشنواره گل شاگردان قلعه نویی در یادگار امام/تراکتور استقلال اهواز را با ۵گل به دسته یک بدرقه کرد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چهارچوب هفته سی ام و پایانی لیگ برتر امروز در تبریز میزبان تیم استقلال اهواز بودند و در نهایت این بازی با جشنواره گل تبریزی ها و با حساب ۵-۰ پایان پذیرفت.

گل های این دیدار که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز شروع شده بود توسط آویس نانگ (دقیقه ۳۲)، فرزاد حاتمی (دقیقه  ۴۳ و ۶۳)، شاهین ثاقبی (دقیقه ۷۹) و محمد ایرانپوریان (دقیقه ۸۵ ) از روی نقطه پنالتی زده شد.

دقایق حساس مسابقه:

دقیقه ۷: شوت آرام مهاجم استقلال از پشت محوطه جریمه با دریافت بی دردسر اخباری مواجه شد.

دقیقه ۱۴: سانتر سعید آقایی روی دروازه تیم حریف با مهار دروازه بان استقلال روبرو شد.

دقیقه ۲۴:  حرکت شاهین ثاقبی یک موقعیت نصف و نیمه روی دروازه مرادیان ایجاد کرد که در نهایت ضربه بختیار رحمانی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۹: روی اوت دستی خالد شفیعی، شاهین ثاقبی در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که ضربه سرکش وی با مهار دروازه بان روبرو گردید.

دقیقه ۳۲: بختیار رحمانی از روی نقطه کرنر سانتری انجام داد و این ضربه با دخالت سینا عشوری به آلویس نانگ رسید و وی با یک ضربه بقل پا توپ را وارد دروازه استقلال اهواز کرد. (تراکتور۱-۰ استقلال اهواز)

دقیقه ۳۶: اوت دستی سینا عشوری بار دیگر به نانگ رسید ولی ضربه زیبای وی مهار شد.

دقیقه ۴۰: سانتر محمد ایرانپوریان به بختیار رحمانی رسید که ضربه وی توسط مرادیان برگشت داده شد.

دقیقه ۴۱: سانتر سعید آقایی از نقطه کرنر با دخالت فرزاد حاتمی به شکل خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: سانتر بی نقص ایرانپوریان روی دروازه تیم حریف با ضربه سر حاتمی به گل تبدیل شد. (تراکتور ۲-۰ استقلال اهواز)

دقیقه ۵۳: سانتر کاپیتان مهدی کیانی به حاتمی رسید ولی این بار ضربه وی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۵۵: تراکتور که نیاز مبرمی به گل داشت تلاش زیادی برای گشودن دروازه کرد ولی ضربه شفیعی با دخالت مدافعان حریف برگشت داده شد.

دقیقه ۶۳: پاس گل زیبای آقایی به حاتمی رسید و ضربه وی به گل تبدیل شد. (تراکتور۳-۰ استقلال اهواز)

دقیقه ۶۷: پاس زیبای ثاقبی به ایرانپوریان رسید و کار ترکیبی زیبای ثاقبی با حاتمی وی را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی ضربه وی با بی دقتی راه به دروازه نداشت.

دقیقه ۶۸: بازی بی دقت ثاقبی ادامه داشت و وی بار دیگر نتوانست در مصاف تک به تک با دروازه بان موفق عمل کند.

دقیقه ۷۰: کار زیبای حاتمی در دریافت توپ ثاقبی را برای سومین بار در موقعیت تک به تک قرار داد ولی ضربه وی توسط مرادیان مهار شد.

دقیقه ۷۳: ضربه ایرانپوریان در داخل محوطه جریمه استقلال راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۷۵: ضربه ثاقبی از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: ثاقبی بالاخره توانست با پاس گل عابدینی به گل دست یابد و ضربه وی دروازه مرادیان را برای چهارمین بار باز کرد. (تراکتور۴-۰ استقلال اهواز)

دقیقه ۸۳: روی پاس محمد ایرانپوریان، ثاقبی در موقعیت مناسبی قرار گرفت ولی مدافعان حریف با دخالت خود باعث خطای پنالتی شدند و ضربه پنالتی به وسیله ی ایرانپوریان به گل تبدیل شد. (تراکتور ۵ -۰ استقلال اهواز)

دقیقه ۲+۹۰: شوت کیانی با دخالت دروازه بان برگشت داده شد تا در نهایت این بازی یک طرفه با پیروزی پر گل شاگردان قلعه نویی پایان یابد.

تراکتورسازی با این برد پر گل جایگاه چهارمی خود را با امتیاز ۵۱ مستحکم تر کرد تا تراکتور تنها با پیروزی استقلال تهران در فینال جام حذفی مقابل شاگردان یحیی گل محمدی به پلی آف لیگ قهرمانان آسیای فصل بعد صعود داشته باشند و با برد در این مسابقه بتوانند پنجمین حضور متوالی خود را جشن بگیرند.

ترکیب تراکتورسازی تبریز:

محمدرضا اخباری، الکساندر کارلوس، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی (از دقیقه ۶۷ علی حمودی)، شاهین ثاقبی ((از دقیقه ۸۷ ایوب کلانتری)، سینا عشوری، بختیار رحمانی، آلویس نانگ (از دقیقه ۷۲ فردین عابدینی)، فرزاد حاتمی و مهدی کیانی

سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب استقلال اهواز:

احسان مرادیان، میلاد پاک پرور (از دقیقه ۸۱ صادق ژرفانی)، حمزه خضیراوی، مهدی اسلامی، رضا بهمنی، مکی شریفی، مجتبی رشیدی، دانیال موسوی (از دقیقه ۷۰ مصطفی ساکی)، حسین ساکی، علی هلیچی و پدرام اردلانی

سرمربی: سیاوش بختیاری زاده

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *