پست وبلاگ

قیرمیزی کوینک بابا غیرت ایستیر

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، الجزیره امارات مثل همه تیم‌های حوزه خلیج متمول است اما در فوتبال همه چیز پول نیست.

 خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب است. بعد از پیروزی مقابل سپاهان از لحاظ روحی وضعیت خوبی پیدا کرده و آماده هست تا گام اول را در لیگ قهرمانان آسیا محکم برداردبازی‌های آسیایی با لیگ برتر فرق دارد و جای هیچ اشتباهی در آن نیست. تراکتور باید در زمین آرامش داشته باشد.تراکتورسازی یک تیم جهانی است و امیدوارم هواداران تراکتور را به  آرامش برسانند و از آنها حمایت کنند تا با کمک آن‌ها سرخپوشان بتوانند به نتیجه دلخواه برسند.

 تراکتورسازی چهارمین سال حضور خود را در این کشور پشت سر می‌گذارد و همه انتظار دارند این تیم به مرحله بعد صعود کند.تراکتورسازی یکی از تیم‌های بزرگ آسیاست و با توجه به بازیکنان خوب و کادر فنی قوی‌ای که دارد همه انتظار دارند تا بهترین نتیجه را کسب کند و به مرحله بعد صعود کند. خوشبختانه امیر قلعه‌نویی تجربه حضور در آسیا را دارد و به خوبی با این مسابقات آشنا است.

 الجزیره مثل تمامی تیم‌های اماراتی متمول و پولدار است که از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد. البته همه چیز پول نیست. بازیکنان ایرانی از لحاظ تکنیک و تاکتیک از تمام بازیکنان حاضر در تیم‌های عربی باکیفیت‌تر هستند و امیدواریم با تعصب و غیرت ایرانی بتوانیم مقابل این تیم پیروز شوند.

 مطمئنا هواداران به ورزشگاه می‌آیندو آنها بسیار کاربلد هستند و به خوبی می‌دانند چه زمان‌هایی تیم نیاز به حمایت دارد. به همین خاطر مطمئنا هواداران در روز تراکتور  را تنها نخواهند گذاشت و مثل همیشه یار دوازدهم تیم خواهند بود.

تراکتورسازی در این دیدار فردین عابدینی را در اختیار نخواهد داشت اما حاتمی به بازی مقابل الجزیره خواهد رسید، رویارویی این دو تیم ساعت ۱۶ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

قیرمیزی کوینک بابا غیرت ایستیر

/هوادار می آید اما به شرط اینکه بازیکنان هم باغیرت بازی کنندو بدانند هرکسی لیاقت پوشیدن این لباس

راندارد .پس بجنگ ای تراکتوری با غیرت/

غیـــــرتلی ام….غیرتلی ام…..من مهدی کیانی ام ♥

غیـــــرتلی ام….غیرتلی ام…..من مهدی کیانی ام ♥

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *