پست وبلاگ

روزهای خوش پایتخت فرا رسید

از ساعات پایانی روز چهارشنبه موج اول سفرهای نوروزی و روند کاهش حجم ترافیک در تهران آغاز شد.

تهرانی‌ها که معمولا فقط در ایام تعطیلات نوروز با آسمانی پاک و خیابان‌های خلوت و فارغ از هیاهوی خودروها روبه‌رو هستند، از روز گذشته نیز همزمان با بارندگی و وزش باد و همچنین کاهش شدید حجم ترافیک، به استقبال تهرانِ بدون دود و ترافیک رفته‌اند. در حال حاضر صرفا در محدوده مراکز خرید مقداری ترافیک خودرو و تراکم تردد وجود دارد و چشمک چراغ‌های راهنمایی معابر، حکایت از خالی شدن خیابان‌ها از خودروها دارد. از روزهای آینده نیز با خروج بیشتر مسافران و پایان تردد شهروندان برای خریدهای نوروزی، بار دیگر پایتخت‌نشینان، با تهرانی پاک و بدون آلودگی روبه‌رو خواهند شد.

آن‌طور که مرکز کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرده، شاخص آلایندگی هوای تهران در حال حاضر عدد ۴۰ را نشان می‌دهد و این یعنی هوای تهران امروز پاک است.

سازمان هواشناسی هم پیش‌بینی کرده که ایرانیان سال نو را با بارش برف و باران آغاز می‌کنند و از روز یکشنبه سامانه بارشی جدیدی از غرب، وارد کشور می‌شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *