پست وبلاگ

امیر پاشا نور بالا حرکت می‌کند

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، سرمربی تیم تراکتور سازی امیر قلعه نویی در ۴ بازی که در لیگ برتر هدایت تراکتورسازان را بر عهده داشت موفق شد با کسب ۸ امتیاز کارنامه نسبتا موفقی را از خود به جای بگذارد اما در پایان بازی‌ها به همه طرفداران این تیم تبریزی وعده داد که در نیم‌فصل دوم تراکتور متفاوتی را خواهند دید. تیم فوتبال تراکتورسازی با اختلاف نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری بهترین عملکرد را در نقل و انتقالات زمستانی داشته است و حالا همه منتظر هستند ببینند که نمایش این تیم با وجود جذب این تعداد ستاره در نیم‌فصل دوم چطور خواهد بود. تراکتورسازی در نقل و انتقالات نیم‌فصل آلویس نانگی را به خدمت گرفت که بی‌تردید یکی از ارکان موفقیت فولاد در بازی‌های فصل گذشته بود و در نیم فصل اول نمایش خوبی در نفت تهران داشت اما به خاطر مشکلات مالی از این تیم جدا شد.

تراکتور با جذب بازیکنانی همچون مهدی شریفی و مهدی کیانی  خط حمله و کمربند میانی تیم خود را محکم تر کند و خیالش را از این نواحی خاطر جمع کند .

بی‌تردید حضور فرزاد حاتمی و ایوب کلانتری هم می‌تواند قدرت این تیم را بیش از پیش افزایش بدهد. سرمربی تراکتورسازی در تمام این سال‌ها با جذب ستاره‌های لیگ موفق شده نام خود را به عنوان موفق‌ترین مربی فوتبال ایران معرفی کند و حالا باید دید آیا می‌تواند اختلاف امتیاز با صدر جدول را کم کند یا نه.

امیر قلعه‌نویی این فرصت را دارد که بعد از ۲ سال ناکامی به جاده موفقیت برگردد، البته اگر تاکتیک‌های او هنوز برای موفقیت کافی باشد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

4 دیدگاه در “امیر پاشا نور بالا حرکت می‌کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *