پست وبلاگ

بسته شدن پرونده مسکن مهر پرند تا پایان سال به ۲ شرط

مدیر عامل شهر جدید پرند گفت: ‌۳۰ هزار واحد مسکن مهر پرند باقی مانده که دارای متقاضی است و در صورت تکمیل آورده های متقاضیان و ارائه خدمات آب و برق دستگاه های مربوطه، در سال ۹۵ پرونده مسکن مهر در شهر جدید پرند بسته خواهد شد .

به گزارش تسنیم، علی اکبر طاهری گفت :‌ حدود ۹۵ هزار واحد مسکن مهر در شهر پرند ساخته می شود و تا به امروز حدود ۵۸ هزار واحد با همه امکانات و زیرساخت ها واگذار شده است.

وی افزود :‌۳۰ هزار واحد هم باقی مانده و دارای متقاضی است و در صورت تکمیل آورده های متقاضیان و ارائه خدمات آب و برق دستگاه های مربوطه در سال ۹۵ پرونده مسکن مهر در شهر جدید پرند بسته خواهد شد .

طاهری با اشاره ه ۷ هزار واحد فاقد متقاضی مسکن مهر پرند گفت:از طریق رسانه ها آگهی فروش این واحدها اعلام شد و برطبق دستور العمل ابلاغی در سایت شرکت عمران و بهسازی شهر جدید پرند قرار دادیم تا متقاضیان نام نویسی کنند و پروژه آنان مشخص شود.

طاهری تاکید کرد: قیمت مسکن مهر فاقد متقاضی را هم بررسی و قیمت نهایی را اعلام کردیم.

وی افزود : ‌برخی طرح های فاقد متقاضی ۳۰ تا ۷۰ درصد تکمیل و با تسهیلات بانکی ساخته شده است و با ثبت نام و تکمیل واریزی طرح کامل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران پرند افزود :‌ برنامه زمان بندی از طریق پیمانکاران اعلام شده است و امیدواریم تا اواخر اردیبهشت به صورت تدریجی واگذاری ها صورت گیرد.

طاهری ادامه داد : تا پایان امسال ۳۰ هزار واحدی را که عضو داریم تکمیل و واگذار می کنیم.

وی افزود :‌ طبق دستوری که مقام عالی وزارت راه و شهرسازی برای کمک به بحث های زیرساخت ها داد ، پارسال نزدیک به ۶۰ میلیارد تومان از اراضی که در اختیار بوده تهاتر کردیم و بخشی از شبکه آب رسانی و شهر پرند انجام خواهد شد.

طاهری تاکید کرد:‌ در دولت تدبیر و امید بنابراین است که هیچ مسکنی بدون زیرساخت ها واگذار نشود و و باید بسته خدماتی نصب و شماره سریال از طریق نظام مهندسی انجام شود تا اتصال گاز صورت گیرد.

وی درباره توافق سازمان بهزیستی و شرکت عمران بهسازی پرند درباره واگذاری واحدهای فاقد متقاضی گفت: هزار واحد برای واگذاری به سازمان بهزیستی را توافق کردیم و طرح ها مشخص شد و با توجه به اینکه نیازمند تامین اعتبار است باید نام نویسی انجام و تکمیل شود.

طاهری افزود : ‌افرادی که ۲ تا معلول تحت پوشش دارند ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض از طریق سازمان بهزیستی می گیرند و ۳۰ میلیون تومان که ما در طرح مسکن مهر بابت تسهیلات واگذار می کنیم تا این افراد پرداختی نداشته باشند و گروه بعدی کسانی هستند که به صورت عادی تحت پوشش بهزیستی هستند تا ۸ میلیون تومان وام بلاعوض می گیرند.

وی افزود : ‌ارگان های مختلفی برای مسکن های فاقد متقاضی مراجعه کردند و همچنین ۱۳۰۰نفر مراجعه کردند و با تحویل مدارک می توانیم پالایش اولیه را انجام دهیم و در مرحله بعد به بانک معرفی می کنیم .

طاهری تاکید کرد: پرونده مسکن مهر را با ۹۵ هزار واحد تمام می کنیم .

وی افزود : شهر جدید پرند با سابقه ۲۵ ساله ،‌ ۱۶ مدرسه دولتی داشت و در بحث مسکن مهر مدرسه ای ساخته نشده بود که به دستور اقای آخوندی در بهمن ۹۳ ساخت ۲۱ مدرسه اغاز شد که ۱۱ مدرسه را شهریور ۹۴ تکمیل کردیم و تحویل دادیم.

طاهری افزود : ۱۰ مدرسه آماده شده و ماه های آینده تحویل داده خواهد شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *