پست وبلاگ

افتتاح مجتمع گردشگری پلمیس در اسفراین

به گزارش اکوتو ، محمد محمدی بدون ذکر زمان مشخص برای آغاز بهره‌برداری از این طرح اظهار داشت: افتتاح این مجتمع گردشگری معطل انجام هماهنگی‌های لازم با برخی از دستگاه‌های مرتبط است که در دست پیگیری است.

محمدی افزود: قرار است هفته آتی در نشستی با دستگاه‌های اجرایی مربوط نقایص کوچک باقی‌مانده بررسی و حل شود.

وی تصریح کرد: جابه‌جایی شیرهای برداشت آب یکی از این موارد است که باید منابع طبیعی دراین‌باره همکاری کند.

محمدی گفت: طی سال ۹۳، یک میلیارد ریال اعتبار ملی و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار استانی برای این طرح هزینه شده است و اکنون اجرای ۹ غرفه فروش، دو چشمه سرویس بهداشتی، نمازخانه و نیز محوطه‌سازی در این مجتمع به پایان رسیده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان اسفراین تصریح کرد: این طرح قرار است به بخش خصوصی واگذار شود و یک متقاضی نیز در این زمینه اعلام آمادگی کرده است که امید می‌رود امسال کار واگذاری و بهره‌برداری از آن محقق شود.

به گزارش تسنیم، وعده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان شمالی برای بهره‌برداری از مجتمع پلمیس طی مردادماه امسال بود و اوایل مهر سال ۹۲ نیز مدیر پیشین این اداره کل در مصاحبه‌ای از افتتاح این پروژه در مهرماه همان سال خبر داده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *