پست وبلاگ

گردشگران اتریشی مهمانان جدید ایرانیان در ماه‌های آینده

به گزارش اکوتو ، محسن جلال پور با اعلام این خبر اظهار کرد: کشور اتریش در زمان تحریم‌های غرب علیه ایران، ما را تنها نگذاشه بود و در زمینه‌هایی مانند واردات نفت و صادات کالا با ایران همکاری داشته است.وی خاطرنشان‌کرد:  این کشور همواره خود را در این شرایط  به ایران متعهد می‌دانست و جزو آخرین کشورهای بود که تحریم‌ها را با اکراه علیه ما همراهی کرد.

رئیس اتاق بازرگانی با اشاره به زمینه‌هایی همکاری ایران و اتریش ادامه داد:  ما می‌توانیم همکاری‌های خوبی در زمینه‌های محصولات ارگانیک ،بذر، نهال، مدیرآب و پساب همکاری داشته باشم و محصولاتی سنتی را نظیر، نفت، انرژی، فرش و خشکبار به این کشور صادر کنیم.

وی با اشاره به اینکه، ایران می‌تواند منطقه خوبی برای گردشگران اتریشی باشد گفت: در ماه اکتبر تعدادی از تورگردان اتریشی به ایران می‌آیند و قابلتی‌های ایران در زمینه گردشگری به آنها نشان داده می‌شود و ما امیدواریم که در ماه‌های آینده شاهد ورود تورهای از این کشور باشیم.

گفتنی است که در نشست مشترک ایران و اتریش  ۱۵ تفاهم نامه به رقم ۸۰ میلیون یورو بین دو کشور به امضا رسید که بنا بر اعلام رئیس اتاق فدرال اتریش می‌توان این رقم را به زودی تا ۵ برابر افزایش داد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *