پست وبلاگ

آب و هوای امروز تمامی استان ها

به گزارش اکوتو ، احد وظیفه درباره وضعیت جاده های کشور اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی امروز سامانه بارشی فعال از نیمه غربی وارد کشور شده و طی سه روز آینده غالب مناطق کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که این سامانه از اواسط روز یکشنبه بتدریج از نیمه غربی عبور کرده و به شمال شرق و شرق کشور کشیده خواهد شد و اواخر وقت یکشنبه از کشور خارج خواهد شد، گفت: شایان ذکر است در برخی ساعات طی روز جمعه در استان‌های اردبیل، گیلان و خوزستان وزش باد شدید خواهد بود.

به گفته مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، شدت بارش امروز در لرستان، ایلام، کرمانشاه، شمال خوزستان و برخی مناطق چهارمحال و بختیاری و همدان و روز شنبه لرستان، ایلام، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد و شرق خوزستان و روز یکشنبه در مازندران، گلستان و خراسان شمالی خواهد بود.

وظیفه در خاتمه به وضعیت هوای پایتخت اشاره کرد و گفت: آسمان پایتخت امروز صاف تا کمی ابری، بتدریج نیمه ابری و اوایل شب بارش پراکنده و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است، بیشنیه دمای امروز به ۱۵ درجه سانتی گراد می‌رسد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *