پست وبلاگ

بارندگی در ارومیه شدت می‌گیرد

به گزارش اکوتو ، مهدی صابری  اظهار داشت: بارندگی در  آذربایجان‌ غربی تشدید یافته و در روز پنجشنبه نیز بارش‌ها به صورت برف ظاهر می‌شود.

وی با بیان اینکه این بارش‌ها ممکن است سبب اختلال در تردد جاده‌های استان شوند افزود: به همراه داشتن تجهیزات زمستانی و رعایت احتیاط کامل در رفت و آمدها توصیه می‌شود.

صابری بیان کرد: هم‌چنین از روز پنجشنبه با نفوذ توده هوای سرد‏، افت ۸ تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد تا اواسط هفته آینده در هوای استان پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: ارومیه با حداقل دمای صفر درجه  و حداکثر درمای ۱۳ درجه سردترین و گرم‌ترین ساعات خود را در ۲۴ گذشته را سپری کرده است.

صابری تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته چالدران با دمای ۱ درجه زیر صفر و بوکان با دمای ۱۷ درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین شهرهای استان بوده‌اند.

رئیس پیش‌بینی هواشناسی آذربایجان‌ غربی با اشاره به میزان بارندگی‌های استان اظهار داشت: اشنویه با داشتن ۷ میلی‌متر بازندگی بیشترین میزان بارش در سطح استان را به خود اختصاص داده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *