پست وبلاگ

برقراری امنیت کامل در تمام پایانه‌های مرزی استان ارومیه

به گزارش اکوتو ، عبدالحسین علی اکبری  با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه حوادث اخیر رخ داده در شرق کشور ترکیه تقاضا برای سفر از مرز بازرگان کاهش یافته است اما این موضوع ارتباطی به کشور ایران ندارد و تمام مشکلات رخ داده از ناحیه کشور مقابل و نبود امنیت در آن سوی مرز‌ها بوده است.

وی از عادی بودن ترددهای مرزی در پایانه‌های مرزی استان خبر داد و تصریح کرد: مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مجدانه پیگیر حوادث اخیر و حل این مشکلات از سوی کشور ترکیه هستند تا مترددین از مرزهای آذربایجان غربی دغدغه‌ای برای ورود به خاک ترکیه نداشته باشند.

علی اکبری کشور ترکیه را مسئول ناامنی اخیر رخ داده در آن سوی مرزهای ایران دانست و اظهار کرد: تمامی دستگاه‌های مستقر در پایانه‌های مرزی آماده ارائه خدمات بوده و هیچ مشکلی در این ارتباط وجود ندارد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *