پست وبلاگ

۱۴ اردوگاه تفریحی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

سید جهانبخش احمدی در نشست شورای اداری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با توجه به اهمیت بخش خصوصی و مشارکت سرمایه‌گذاران در حوزه گردشگری و صنایع دستی باید تلاش شود بخشی از مسئولیت‌های حوزه گردشگری به بخش خصوصی واگذار شود تا هم اشتغال ایجاد کرده باشیم و هم صنعت گردشگریی را رونق دهیم.

وی عنوان کرد: مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری در شهرستان‌های استان  بسیار مهم است چون شهرستان‌ها  هم در حوزه گردشگری هم در حوزه صنایع دستی و تاریخی از نقاط مهم در جنوب کشور هستند.

احمدی با بیان اینکه سیا ست‌های اداره کل در این شهرستان‌ها رشد و شکوفایی استعدادهای نهفته در سطح ملی است، افزود: انتظار می‌رود روسای شهرستان‌های میراث فرهنگی از هیچ تلاشی برای محقق شدن این اهداف دریغ نکنند.

معاون توسعه ومدیریت میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تلاش کردیم تا در برگزاری جشنواره و نمایشگاهای امسال با تشکل‌های مردم نهاد و بخش خصوصی به نحو مطلوب تعامل داشته باشیم، تصریح کرد: نیمی از هزینه‌های این برنامه‌های فرهنگی  توسط اداره کل میراث فرهنگی استان تامین شده و مابقی توسط دستگاه‌های مختلف استانی به صورت همکاری وبخش خصوصی  کمک در حوزه امور اجرایی تامین شد.

احمدی با اشاره به اینکه رعایت قوانین و مقرارات اداری وظیفه همه مسئولان است، عنوان کرد: مکاتبات روسای شهرستان به مدیرکل و معاونین فقط به صورت کتیبی قابل قبول است.

وی با تاکید به اهمیت دادن بخش خصوصی و مشارکت سرمایه گذاران در حوزهای  گردشگری وصنایع دستی، گفت: رویکرد میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در کهگیلویه وبویراحمد  استفاده از نظرات کارشناسی و پیشنهادات سودمند و موثر است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *