پست وبلاگ

افت ۶۷ واحدی شاخص بورس در روز افت شدید فارس

افت ۶۷ واحدی شاخص بورس در روز افت شدید فارس

به گزارش گروه اقتصادی اکوتو ، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه دادوستد ۷۵۷ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۴۴ میلیارد تومان در ۶۲ هزار نوبت به ثبت رسید و شاخص بورس با افت ۶۷ واحدی در کانال ۶۴ هزار و ۷۹۳ واحد قرار گرفت.

نمادهای معاملاتی شپنا، فارس و وبملت نیز بیشترین تاثیر منفی و نمادهای اخابر، حکشتی و شاراک بیشترین اثر مثبت را در روزجاری بر روند حرکتی نماگر بازار سهام داشتند و بیشترین افزایش قیمت هم از آن نمادهای معاملاتی نمرینو، کپشیر و کفرا و بیشترین افت قیمت به نام نمادهای فنوال، پدرخش و وبهمن شد.

شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) نیز در روزجاری ۲۷ واحد افت، کل(هموزن) ۷ واحد رشد، قیمت(هموزن) ۶ واحد رشد،  آزادشناور ۷۹ واحد افت، بازار اول ۳۱ واحد افت و شاخص بازار دوم ۲۴۵ واحد افت را به خود دیدند.

در بازارهای فرابورس ایران نیز با دادوستد ۱۴۲ میلیون ورقه به ارزش ۵۹ میلیارد تومان در ۲۵ هزار نوبت، آیفکس ۲٫۵ رشد کرد و در کانال ۷۵۹ واحد قرار گرفت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *