پست وبلاگ

افت ۷۴ واحدی شاخص بورس

به گزارش اکوتو ،  بازار سرمایه امروز هم با ریزش شاخص و قیمتها همراه بود و با دادوستد ۷۳۲ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۹۴ میلیارد تومان در ۳۳ هزار نوبت، شاخص بورس برای ششمین روز پیاپی منفی بود و با افت ۷۴ واحدی در کانال ۶۵ هزار و ۲۳۹ واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر منفی بر حرکت دماسنج بازار سرمایه هم در روزجاری از آن نمادهای معاملاتی شپنا، رمپنا و پارسان شد و نمادهای معاملاتی تاپیکو، حکشتی و وانصار با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.
بر اساس این گزارش؛ بیشترین افزایش قیمت نیز امروز به نام نمادهای معاملاتی خفنر، بکام و خاذین و بیشترین افت قیمت از آن نمادهای معاملاتی خکمک، واتی و سکارون شد.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز امروز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۲۹ واحد، کل(هموزن) ۵ واحد، قیمت(هموزن) ۴ واحد، آزادشناور ۸۰ واحد و شاخص بازار اول ۱۲۶ واحد افت کردند و شاخص بازار دوم با ۲۴۶ واحد افزایش روبرو شد.
در بازارهای فرابورس ایران نیز امروز با دادوستد ۱۷۳ میلیون ورقه به ارزش ۹۶ میلیارد تومان در ۱۱ هزار نوبت، آیفکس ۰٫۵ واحد افت را به ثبت رساند و در کانال ۷۷۳ واحد قرار گرفت.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *