پست وبلاگ

معرفی ۱۴ شهر برتر گردشگری در نوروز + لیست شهرها

نهمین نشست ستادمرکزی هماهنگی خدمات سفر با حضور مسعود سلطانی فر – معاون رئیس جمهور و ریئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد – معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، نمایندگانی از نیروی انتظامی و وزارت کشور و اعضای ستاد سفر به میزبانی وزارت آموزش و پرورش در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد.

در این نشست بطحایی معاونت توسعه مدیریت پشتیبانی وزارات آموزش و پرورش ابتدا به ارائه گزارشی از وزارت آوزش و پرورش پرداخت.

همچنین مرتضی رحمانی موحد – معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این نشست گفت: هرکاری که برای نخستین‌بار به مرحله انجام می‌رسد نیازمند تجربه هست و در دوره‌های بعدی تکمیل‌تر خواهد شد.

وی هفت شهر برتر در ایام نوروز را شهرهای مشهد، اصفهان، ساری، خرم آباد، نیشابور، مریوان  و رامسر نام برد و هفت شهر تبریز، شیراز، ایلام، سنندج، مراغه، آبادان و بانه را نیز قابل تقدیر دانست.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *