پست وبلاگ

برنامه‌های نوروزی برای پذیرایی ۱۰ میلیون گردشگر در تهران

خسروآبادی در حاشیه آیین ملی نوروز در موزه ملی ایران با تشریح برنامه‌های نوروزی پایتخت اظهار داشت: تمام سعی ما بر این است تا آیین نوروز به کشورهای جهان بهتر معرفی شود کما اینکه این آیین صلح و دوستی در کشورهای همجوار به اجرا در می‌آید ولی با هماهنگی بیشتر می‌توان آیین نوروز را که همانا شعار رویش سبز است را بهتر به دنیا معرفی کرد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران همچنین با تشریح برنامه‌های نوروز در پایتخت توضیح داد: استان تهران آمادگی پذیرایی از ۱۰ میلیون گردشگر و مسافر را در ایام نوروز دارد بنابراین تخفیف‌های قابل توجهی لحاظ شده است. از جمله اینکه نرخ هزینه هتل‌ها کمتر شده است.

وی همچنین با اشاره به دیگر تخفیف‌ها و تسهیلات برای گردشگران در ایام نوروز در تهران خاطرنشان کرد: در این راستا رستوران‌‌های سنتی خدمات خود را با ۲۵ درصد تخفیف ارائه می‌دهند و هزینه اتوبوس‌های بی آر تی و مترو نیز با در دست داشتن کارت تهران‌گردی برای گردشگران رایگان خواهد بود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *