پست وبلاگ

نقاط مثبت و منفی بازی امروز تراکتوری ها

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، ال کلاسیکوی ایران در حالی خاتمه یافت که عاملی که بیشترین تاثیر گذاری  را در جریان مسابقه  داشت،سرمای سوزناک  یادگار امام بود.  استقلال تقریبا با ترکیب همیشه ثابت خود در میدان ظاهر شده بود و فقط میثم مجیدی را به علت اسیب دیدگی در اختیار نداشت اما در نقطه مقابل تیم تراکتور با تغییرات تقریبا غیر قابل پیش بینی به رویارویی حریف تهرانی خود رفته بود . در این مسابقه قلعه نویی از سیستم ۱-۴-۱-۴ استفاده می کرد تا بتواند نقطه قوت حریف را (میانه میدان )را از کار بیاندازد و به نظر میرسید با ناکام گذاشتن استقلال در امر گلزنی تا حدودی موفق عمل کرده است.
اگوستو سزار جنگنده در پست مهاجم حاضر شده بود تا با شتاب منحصر به فردی که در استارت ها دارد و با جنگندگی مختص خودش مدافعان آبی پوش را آزار دهد. سامان نریمان جهان بعد از مدت ها در ترکیب اصلی تیم قرار داشت و با توجه به مصدومیت و نیمکت نشینی های مکرر در بازیهای قبلی عملکرد نسبتا قابل قبولی داشت. نقطه مثبت این بازی عملکرد خوب دروازه بان های دو تیم در مهار موقعیتهای خطرناک حریف بود که هم اخباری و هم رحمتی در پاره ای از این موقعیت ها تنها ناجی تیمشان بودند و نقطه منفی این دیدار هم مصدومیت شدید الکساندر مدافع برزیلی تراکتور بود که با آمبولانس حاضر در ورزشگاه راهی بیمارستان شد تا میرهانی هاشمی در بیست دقیقه پایانی جایگزین وی شود و در نهایت به نظر میرسید که این بازی تحت تاثیر نبرد پیش روی دو تیم در نیمه نهایی جام حذفی قرار داشت که مسابقه به مراتب مهم تری برای سرمربیان دو تیم محسوب میشود. لذا میتوان گفت که آشنایی با حریف مهمترین دستاورد برای سرمربیان دو تیم بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *