پست وبلاگ

نیمه نهایی مشابه در انتظار پرشورها/آیا خاطره خوش هواداران تکرار می شود؟/سه شنبه دوست داشتنی برای پرشورها

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ دو فصل پیش در بهمن ماه سال ۱۳۹۲ تیم تراکتورسازی تبریز در نیمه نهایی جام حذفی میزبان تیم فولاد خوزستان بود.

بازی که در روز سه شنبه از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز شروع شد و تراکتوری ها با هدایت مربی جدید خود، تونی اولویرای پرتقالی راهی زمین شدند. مدیران باشگاه پس از کسب نتایج ضعیف مجید جلالی، سرمربی پیشین این تیم تصمیم به برکناری وی گرفته و پس از حمایت هواداران از تونی محبوب، این مربی پرتقالی را جانشین وی کردند.

در این بازی حساس که تونی به تازگی وارد تیم شده بود و فرصت چندانی برای کار کردن روی تیم خود را نداشت، با روحیه ی مثبتی که این مربی با سابقه به بازیکنان تیم القا کرده بود در نهایت این تیم میزبان میدان بود که با یک گل توانست تیم فولاد خوزستان را شکست داده و به مرحله فینال رقابتهای جام حذفی راه یابد. همین سال بود که تراکتورسازان در ۲۵ بهمن در مرحله فینال این مسابقات به مصاف تیم مس کرمان رفتند که در نهایت با پیروزی مشابه ۱-۰ و گلزنی سعید دقیقی توانستند اولین جام قهرمانی خود را جشن بگیرند.

قهرمانی که در آن جلالی نیز نقش پر رنگی ایفا کرد و طبق سخنان خود تونی در این مدت کوتاه پس از ورود مجدد به تبریز، نتوانسته کار چندانی روی تیم انجام دهد و این قهرمانی را تقدیم به جلالی و باغ آبادی، مربی سابق این تیم نمود.

حالا پس از دو سال بار دیگر تیم تراکتورسازی در زمین خود میزبان بازی نیمه نهایی جام حذفی خواهد بود. این بازی به مانند دو سال قبل در روز سه شنبه و از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه بزرگ یادگار امام تبریز به مصاف تیم استقلال تهران خواهد رفت. این بازی به قدری شبیه بازی دو سال قبل است که تیم تراکتورسازی به مانند دوره قبلی در نیمکت خود تغییراتی اعمال کرده و مربی جدید این تیم فرصت چندانی برای تغییر دادن سیستم بازی نداشته است.

بنابراین تیم تراکتورسازی با وضعیت مشابه دو سال قبل روبرو شده و در صورتی که بتواند این تیم پایتخت نشین را در بازی فردا شکست دهد تاریخ دوباره تکرار خواهد شد البته با مربی و بازیکنان جدید. هواداران پرشور آذربایجان بسیار امیدوارند این بازی خاطره انگیز دوباره برای آنها تکرار شده و با قهرمانی و کسب مجدد این جام قهرمانی پایان یابد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *