پست وبلاگ

نظارت بر فروش بلیت‌های نوروزی

عباس آخوندی درباره سفرهای ایام نوروز سال ۹۵ گفت: جلسات بسیار خوبی در رابطه با سفرهای ایام نوروز در حوزه‌های مختلف ریل، هوا، جاده و سایر وجوه حمل و نقل برگزار شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز فروش اینترنتی بلیت‌های نوروزی اتوبوس تاکید کرد: از ۱۱ بهمن، فروش بلیت‌های نوروزی در حوزه جاده‌ای به صورت اینترنتی آغاز شده است، همچنين امسال مردم وضعیت به سامان‌تری از نظر سفر خواهند داشت.

آخوندی همچنین در پاسخ به این سئوال که آیا مردم برای سفرهای ایام نوروز سال ۹۵ مشکلی نخواهند داشت؟ گفت: وزارت راه و شهرسازی تمامی تلاش‌ و پیش‌بینی‌های لازم را هم از جهت ایمنی و هم از جهت استقرار پلیس و اعمال قانون انجام داده و تدابیر لازم برای سفرهای ایام نوروز اندیشیده است، همچنین از جهت فروش منظم و ضابطه‌مند بلیت نیز تمامی تلاش‌ها صورت گرفته است.

آخوندی در پایان گفت: با توجه به تلاش‌هایی که در این زمینه صورت گرفته فکر می‌کنم از نظر سهولت حمل‌ونقل نوروز خوبی داشته باشیم./مهر

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *