پست وبلاگ

نکسوس‌های جدید گوگل چه نام خواهند داشت؟

هرچه به زمان احتمالی معرفی نسل جدید دستگاه‌های سری نکسوس گوگل نزدیک‌تر می‌شویم، شاهد درز اطلاعاتی بیشتری پیرامون این محصولات هستیم، در همین رابطه یکی از منابع نزدیک به ساکنین مانتین ویو نقل کرده که دو گوشی نکسوس ۲۰۱۵ به ترتیب Nexus 5X و Nexus 6P نام‌گذاری شده‌اند.

nexus-6

طبق گزارش‌هایی که Droid-Life منتشر کرده، سال ۲۰۱۵ یک سال ویژه برای سری نکسوس خواهد بود تا جایی که گوگل قصد دارد روند نام‌گذاری این دستگاه‌ها را تغییری دهد. بر این اساس انتظار می‌رود نکسوس ساخت ال‌جی که تا پیش ‌از این نکسوس ۵ نامیده می‌شد، با نام Nexus 5X راهی بازار شود؛این در حالیست که نکسوس ساخت هواوی نیز Nexus 6P نامیده می‌شود.

هرچند گوگل هنوز به شایعات فوق واکنشی نشان نداده، با این حال وب‌سایت منبع بر این نکته استدلال می‌کند که شرکت هواوی اکثر گوشی‌های پرچم‌دار خود را به پیشوند حرف (P) تولید می‌کند، از این رو دور از ذهن نخواهد بود که نکسوس ساخت این شرکت نیز از همین قاعده پیروی کند.

در هر حال، برای پی بردن به صحت‌وسقم این شایعات و اطلاعاتی که تا پش از این در رابطه با سری جدید نکسوس منتشر شده بایستی تا تاریخ هفتم مهرماه و مراسم رونمایی از این محصولات صبر کنیم.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *