پست وبلاگ

سقوط تراكتور به رده يازدهم، مقصر نتايج فعلي تراكتور كيست؟

به نظر شما مسؤل اصلي نتايج بدست آمده تراكتورسازي در فصل اخير كدام گزينه است؟

۱) هيئت مديره ۲) مدير عامل ۳) كادر فني ۴) بازيكنان

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ با روندي كه تراكتور در پيش گرفته است بعيد نيست كه تا چند هفته ديگر به قعر جدول رده بندي بچسبد. پيدا كردن مقصر پس از رخ دادن اين امر تلخ نمي تواند دردي از تراكتوري ها دوا كند. در آن صورت همه مسببيني كه در رخداد اين واقعه هريك به سهم خود مقصر بودند خود را از ارتكاب هرگونه اشتباه تبرئه خواهند كرد.

تراكتوري ها امسال نيز همانند فصول قبلي اشتباهاتي در فرصت نقل و انتقالات داشته اند اما هيچ فصلي به اندازه اين فصل مرتكب اشتباه نشده بودند و اين اشتباهات ممكن است نتايج ناگواري را براي فوتبال اين خطه بهمراه داشته باشد.

هيئت مديره
اعضاي هيئت مديره اين تيم هرگز نمي توانند در طول يك سال حتي يك بار هم دور هم جمع شوند. در بحراني ترين شرايط ممكنه، دارا غزنوي، عضو هيئت مديره تراكتور، در جلسه اي تك نفره نماينده تام الاختيار همه اعضا معرفي مي شود وتبعات اين بي اعتنايي ها در جايگاه فعلي تراكتورسازي نمود پيدا مي كند.

مدير عامل
مدير عامل با تغييرات ۱۰۰ درصدي تيم در فصل نقل و انتقالات بنوعي كمر اين تيم را شكست. او با از دست دادن كارآمدترين مهره هاي فصل قبل و جايگزين كردن بازيكناني گمنام و البته سرباز، بنوعي اصلي ترين متهم اين ناكامي ها لقب گرفت.

كادر فني
اگرچه اصرار توني بر ماندن ۴ مهره كارآمد فصل قبل بود. اما به هرحال او خود اين تيم را بسته است و مسؤل اصلي مسائل فني و نتايج تيم است.

بازيكنان
به نظر، بازيكنان تلاش خود را انجام مي دهند اما از بازيكناني كه براي نخستين بار در كنار هم جمع شده اند نمي توان انتظار بيش از اين داشت. خصوصاً آنكه بعضي از اين بازيكنان حتي يكسال به دور از شرايط مسابقات بوده اند. برخي از اين بازيكنان نيز در سطح خود بازي مي كنند و نمي توان انتظار بيش از اين از آنها داشت. بايد مديريت و كادر فني در جذب اين بازيكنان دقت بيشتري مي كردند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *