پست وبلاگ

نظارت بر آب‌های گرم شهرستان نیر افزایش یابد

گروه مردم و گردشگری اکوتو ؛ اکبر صمدی ظهر امروز در جلسه هماهنگی و نظارت بر بهداشت اماکن عمومی و آبگرم‌های شهرستان نیر اظهار داشت: باید نظارت‌ها و بازرسی‌ها بر بهداشت محیط و اماکن عمومی آب‌های گرم در شهرستان نیر تشدید شود.

فرماندار شهرستان نیر از ساماندهی آ‌ب‌های گرم شهرستان نیر خبر داد و افزود: برای این امر اعتبار ۵ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده تا با ساماندهی و رفع مشکلات در این حوزه شاهد افزایش رضایتمندی هر چه بیشتر مسافران و گردشگران از این آب‌گرم‌ها در سطح شهرستان باشیم.

وی تصریح کرد: این میزان اعتبار در نظر گرفته شده برای ساماندهی آبگرم‌های برجلو و قینرجه شهرستان نیر و نیز ارتقای بهداشت در مناطق نمونه گردشگری شهرستان در نظر گرفته شده که هدف از این امر جذب و جلب هر چه بیشتر گردشگران و مسافران به این مناطق است با رفع مشکلات بهداشتی آنها بوده تا بتوانیم توسعه صنعت گردشگری را در این شهرستان فراهم آوریم.

در این جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیر نیز بیان کرد: با بررسی‌ها و نمونه‌برداری‌ها از دو آبگرم قینرجه و برجلوی شهرستان نیر نارسایی‌ها و مشکلاتی در حوزه بهداشتی در این دو آبگرم مشاهده شده که موظف هستند این مشکلات را هر چه زودتر برطرف کنند.

بابک نخستین با تاکید بر طراحی رعایت بهداشت و پسماند آب در پروژه آبگرم سقزچی نیر گفت: به منظور مواجه نشدن با مشکلات آبگرم‌های عظیم قینرجه و برجلو ضروری است تا متولیان آبگرم سقزچی این موارد را در طراحی خود در نظر بگیرند تا به دلیل غیربهداشتی بودن آب مشکلاتی در آینده به وجود نیاید.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *