پست وبلاگ

نوسان ۱۵ هزار تومانی سکه در روزهای اخیر

انواع سکه طی روزهای اخیر در بازار آزاد با نوسانات نسبتا زیادی همراه شده است؛ به طوری که سکه تمام طرح جدید حدود ۱۵ هزار تومان در پنج روز گذشته نوسان داشته است.

به گزارش ایسنا، بازار سکه از اواخر هفته گذشته تا امروز با نوسانات نسبتا زیادی همراه شده است.

سکه تمام طرح جدید در روزهای ۱۳ و ۱۴ مرداد چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته حدود یک میلیون و ۲۰ هزار تومان در بازار آزاد عرضه شد. اما در روز گذشته – شنبه – و همچنین بازار امروز به حدود یک میلیون و ۵۰۰۰ تومان رسید تا طی پنج روز اخیر ۱۵ هزار تومان کاهش نرخ را پشت سر گذاشته باشد.

همچنین نیم سکه در این مدت با ۵۰۰۰ تومان نوسان همراه شده است. در روز سیزدهم مرداد نیم سکه ۵۶۳ هزارتومان عرضه شد اما در ابتدای این هفته و بازار امروز به ۵۵۸ هزار تومان کاهش یافت.

از سوی دیگر ربع سکه با کاهش ۳۰۰۰ تومانی در روزهای گذشته روبرو شده و از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز بین ۲۸۸ تا ۲۹۱ هزار تومان در نوسان بوده است.

همچنین سکه گرمی بین ۱۸۳ تا ۱۸۵ هزار تومان در این چند روز در نوسان بوده است تا ۲۰۰۰ تومان نوسان را در پنج روز اخیر پشت سر گذاشته باشد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *