پست وبلاگ

دلیل برتری نانگ نسبت به دیگر گزینه ها برای تقویت پاشنه آشیل تراکتورسازی+اطلاعات بازیکن

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از ناکامی مدیران باشگاه تراکتورسازی در جذب مهاجم محبوب و زهردار فصل گذشته خود، حالا نام آلویس نانگ بیش تر از نام های دیگر برای تقویت خط حمله این تیم شنیده می شود.

لوسیانو ادینیوی برزیلی ابتدا برای حضور در شهر تبریز چراغ سبز نشان داده و پس از ناکامی در تیم السیلیسیه قطر امیدواری زیادی برای بازگشت این مهاجم خوش تکنیک و آقای گل فصل گذشته لیگ ایران ایجاد شد. اما اوضاع بر وفق مراد هواداران پرشور آذربایجان پیش نرفت تا در فاصله ۳ روز تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیم فصل پانزدهم تقریباً حضور این بازیکن در جمع شاگردان قلعه نویی منتفی شود.

اما قلعه نویی برای تقویت پست مهاجم نوک خود که در نیم فصل امسال تبدیل به پاشنه آشیل تیم شده بود، مهاجم خارجی دیگری در نظر گرفت که ظاهراً جذب این بازیکن با توجه به وضعیت قرارداد با تیم نفت تهران برای مدیران باشگاه راحت تر بوده و حضور نانگ در تراکتورسازی محتمل می باشد.

آلویس نانگ مهاجم کامرونی باشگاه نفت تهران در لیگ چهاردهم و با تیم فولاد خوزستان مطرح شد. بازیکن ۳۲ ساله ای که سابقه بازی در تیم لوانته اسپانیا را در کارنامه داشته و در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ چهاردهم با عقد قراردادی به تیم فولاد خوزستان پیوست. وی در ۱۴ بازی برای این تیم ۹ گل به ثمر رساند و پس از آن به عنوان یک مهاجم زهردار خود را به فوتبال ایران معرفی کرد.

این بازیکن کامرونی در ابتدای امسال با عقد قراردادی یک ساله به تیم نفت تهران ملحق شد تا شاگرد علیرضا منصوریان شود. نانگ در ۱۷ مسابقه تنها ۴ گل به ثمر رسانده و عمل نکردن باشگاه نفت به تعهدات مالی این بازیکن، یکی از عوامل نارضایتی و عملکرد نامناسب نانگ در این فصل  بوده است.

حالا این بازیکن در آستانه جدایی و گرفتن رضایتنامه از تیم نفت قرار داشته و تیم تراکتورسازی نیز با توجه به کمبود مهاجم تمام کننده سخت در حال رایزنی برای جذب مهاجم کامرونی نفت می باشد. امروز مسئولان دو باشگاه در شهر تهران جلسه ای برگزار کرده و تا الان خبر قطعی و مشخصی در خصوص پیوستن نانگ به تیم تراکتور منتشر نشده است.

البته مسئولان باشگاه طبق مصاحبه های خود اعلام کرده اند که نانگ تنها گزینه ی آنها برای خط حمله خود نمی باشد و در صورت به بن بست رسیدن مذاکرات، باب گفت و گو را با یک مهاجم سوئدی باز خواهند کرد که با توجه به سابقه بد حمزه یونس به عنوان بازیکن خارجی که برای اولین بار در ایران بازی کرد، گزینه منطقی به حساب نمی آید.

به نظر می رسد آلویس نانگ به دلیل حضور یک ساله در فوتبال ایران و درخشش با پیراهن تیم فولاد و از همه مهم تر شرایط قرارداد این بازیکن با تیم خود، بهترین گزینه تراکتوری ها برای تقویت خط حمله خود بوده و حال باید منتظر باشیم و ببینیم آیا در نهایت مدیران این باشگاه پرطرفدار موفق به جذب این بازیکن خواهند شد یا بار دیگر شاهد حضور یک خارجی ناموفق دیگر با هزینه های گزاف در نیمکت تیم محبوب آذربایجان خواهیم بود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “دلیل برتری نانگ نسبت به دیگر گزینه ها برای تقویت پاشنه آشیل تراکتورسازی+اطلاعات بازیکن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *