پست وبلاگ

دو نیمه متفاوت، ناکامی دوباره تراکتورسازان در نیمه دوم

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تراکتور در بازی امروز مقابل صبا در نیمه اول بازی به مانند ۸۰ دقیقه بازی با ذوب آهن بسیار خوب و هجومی بازی کرد و توانست فرصت های زیادی روی دروازه حریف خلق کند ولی در این نیمه روی دو اشتباه فردی مدافعین میانی اش دروازه خود را باز شده دید.

اما ماجرای نیمه دوم بازی به کلی متفاوت از نیمه اول بود و تراکتور در این نیمه کاملاً خنثی بازی کرد و نتوانست آن طور که باید روی دروازه صبا فشار بیاورد و حتی یک بار هم حامد لک را وادار به واکنش نکرد. در واقع به گفته خود اولیویرا باید معجزه ای رخ می داد تا تراکتور در بازی امروز پیروز از زمین خارج می شد. البته تیم علی دایی نیز با ارائه یک بازی منسجم در دفاع اجازه خود نمایی به مهاجمان تراکتور را نداد.

دایی نشان داد در بین دو نیمه به خوبی تراکتور را آنالیز کرده بود. در این نیمه صبایی ها راه های نفوذ شاگردان تونی را به خوبی سد کرده بودند و در ضمن برای گلزنی در ضد حملات هم برنامه داشتند. در یک مورد اگر محمد قاضی کمی دقت می کرد حتی می توانست نتیجه بازی را ۳-۱ کند.

در کل باز هم تراکتور همچون چند بازی دیگر در این فصل در نیمه دوم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش نگذاشت و در نهایت هم بازی امروز را واگذار کرد. باید دید تراکتور در بازی پیش روی خود در جام حذفی مقابل سایپا چه نتیجه ای را کسب خواهد نمود.

درباره ی مهرداد شوکتیان

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *