پست وبلاگ

نقش پررنگ یک بومی در برد تراکتور

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ مسعود ابراهیم زاده بازیکن آذری سابق تراکتورسازی که در تیم های پایه تراکتور رشد کرده بود، در بازی تراکتور و سایپا برای تیم کرجی به میدان رفت. ابراهیم زاده در سال های گذشته در تراکتور بیشتر به عنوان هافبک و گوش چپ به کار گرفته می شد اما در بازی دیروز به عنوان دفاع چپ در ترکیب سایپا بازی کرد.

در واقع وی در پست غیر از پست تخصصی خود بازی می کرد. میل به نفوذ او در این بازی باعث شد که طی حملات سایپا به خط حمله این تیم اضافه شود. این امر موجب می شد که وقتی سایپا توپ را لو می داد، جای ابراهیم زاده در سمت چپ خط دفاعی سایپا خالی بماند.

تراکتور به خوبی از این موضوع استفاده کرد و ضد حملات خود را از این ناحیه طرح ریزی کرد و توانست از این ضعف سایپا و خلأ ایجاد شده در دفاع تیم تهرانی دو بار به گل برسد و در چندین نوبت دیگر دروازه سایپا را به شدت تهدید

کند. اشتباه مجید جلالی در ارنج این تیم تاوان سنگینی برای او و تیمش به همراه داشت و برای دومین هفته پیاپی سایپا متحمل شکست شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “نقش پررنگ یک بومی در برد تراکتور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *