پست وبلاگ

افزایش پنج درصدی قیمت روغن

به گزارش اکوتو ، از چند ماه گذشته صنایع مختلفی درخواست افزایش قیمت محصولات خود را به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داده بودند. اما بنا به بخشنامه دولت هر گونه افزایش قیمتی منوط به تحویل مستندات و موافقت ستاد تنظیم بازار خواهد بود.  البته این چراغ سبز دولت برای افزایش قیمت ها در حالی اتفاق افتاد که قرار بود قیمت انواع محصولات بنا به تأکید و بخشنامه های دولت افزایشی نداشته باشند. در مجموع انجمن روغن هم از دو ماه پیش درخواست خود را به سازمان حمایت ارسال و در نهایت ستاد تنظیم بازار با افزایش پنج درصدی قیمت روغن نباتی موافقت کرد. براساس مصوبه انجمن صنایع روغن نباتی ایران که به کارخانجات روغن نباتی ابلاغ شده آمده است :

با عنایت به مصوبه شماره ۶۵۳۱۲ مورخ ۹۴/۰۵/۲۴ معاون محترم رئیس جمهور مبنی بر ابلاغ موافقت قبلی کارگروه تنظیم بازار با افزایش نرخ روغن خوراکی ناشی از هزینه های مندرج در دستور پنجم صورت جلسه مذکور به شرح ذیل نرخ جدید انواع روغن خوراکی که از روز شنبه ۹۴/۰۵/۳۱ قابل اجراء خواهد بود جهت استحضار تقدیم می گردد.

قیمت جدید انواع روغن نباتی به شرح زیر است:

1394060112031139459399810

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *