پست وبلاگ

مذاکره مخفیانه تراکتور با قلعه نویی و احتمالا توافق با خطیبی!

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،  تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی استعفا داده و امشب هیات مدیره این باشگاه درباره توافق مالی با این مربی بحث کرد. .خبرهای رسیده از تبریز حکایت از آن دارد که باشگاه تراکتورسازی موافق استعفای تونی اولیویراست اما نگرانی آنها، شکایت مربی پرتغالی به فیفاست. اولیویرا طلب نسبتا سنگینی از تراکتور دارد که بخشی از آن مربوط به گذشته است. اولیویرا تهدید کرده که در صورت عدم پرداخت مطالباتش به فیفا شکایت می کند. به همین دلیل در جلسه امشب هیات مدیره باشگاه طرفین به این نتیجه رسیدند که ابتدا باید تکلیف توافق مالی با اولیویرا مشخص شود.
به موازات مذاکرات با اولیویرا برای حل مشکل مالی این مربی، مذاکراتی هم پشت پرده با گزینه های جانشینی او انجام می شود. هفته گذشته بود که نماینده تراکتور با قلعه نویی در تهران و در رستوران این مربی پای میز مذاکره نشست؛ خبری که حتی از سوی یکی از مسئولان باشگاه هم تائید شد: «به هر حال ما باید با مربیان مختلف مذاکره کنیم و ببینیم شرایط آنها چگونه است.» قلعه نویی قبلا توانست تراکتور را در لیگ برتر نایب قهرمان کند اما با اظهارات تبریزی ها بعید به نظر می رسد سرمربی سابق استقلال روی نیمکت قرمزهای تبریز بنشیند. منابع خبری در تبریز از توافق پنهانی مدیران تراکتور با رسول خطیبی خبر می دهند، کسی که سال ۱۳۹۳ هم سرمربی این تیم بود که بعد از ۷ ماه به دلیل نتایج کسب کرده، از کار برکنار ش

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *