پست وبلاگ

از این پس املت را با موز درست کنید!

به گزارش اکوتو ، قیمت گوجه فرنگی در بازار مصرف افزایش یافت. به طوری که هرکیلوگرم گوجه فرنگی بوته‌رس در سطح شهرحدود ۴ هزار تومان و گوجه فرنگی گلخانه ای ۷ هزار تومان به فروش می‌رسد.

بنا بر این گزارش، سیب زمینی، پیاز و گوجه فرنگی از محصولاتی هستند که هر از چند گاهی قیمت آنها تغییراتی قابل توجهی می‌کند، به طوری که در یک مقطع به دلیل تولید زیاد  و برای جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان امحاء می‌شود و در مقطعی دیگر مانند امروز قیمت  آنها سر به فلک می‌کشد.

حسین مهاجران  رئیس اتحادیه فروشندگان میوه وتره بار  با اشاره به اینکه بخشی از گوجه امسال دچار سرمازدهگی شده است، اظهار کرد: کمبود عرضه گوجه به بازار، قیمت این محصول را افزایش داده است.

وی افزود: امیدواریم که قیمت این محصول تا ۲۰ روز آینده با آمدن گوجه چابهار مناسب شود.

مهاجران با بیان اینکه در میداین مرکزی میوه و تره نیز قیمت گوجه تقریبا دو برابر شده است، گفت: هرکیلوگرم گوجه فرنگی گلخانه‌ای در میادین مرکزی میوه و تره بار به صورت عمده ۴هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار تومان، گوجه فرنگی بوته رس شیراز ۳ هزار تومان تا ۳ هزار و ۸۰۰  و گوجه انباری هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار تومان خرید و فروش می‌شود

طنز/ما هم با توجه به گران شدن گوجه و به صرفه نبودن املت با گوجه ۷۰۰۰ هزار تومنی به شما پیشنهاد می کنیم از میوه گران قیمت و مجلسی مهمانی های خود  یعنی موز استفاده کنید.قیمت موز درجه یک در میادین میوه ترو بار به قیمت ۳۰۰۰ هزار تومان عرضه می شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *