پست وبلاگ

تمام راه‌های مواصلاتی اردبیل باز است

سرهنگ حجت فتاحی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در اکثر محورهای مواصلاتی و نیز گردنه های استان هستیم.

وی با بیان اینکه این امر سطح جاده ها را لغزنده و تردد را کند کرده است، ادامه داد: بارش برف بویژه در مناطق کوهستانی مشکلاتی را برای رانندگی ایجاد می کند که نیازمند دقت و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان است.

رئیس پلیس راه اردبیل در تشریح وضعیت جاده های استان متذکر شد: هم اکنون در محورهای اردبيل – آستارا، اردبيل – سراب، اردبيل – خلخال، خلخال – اسالم و اردبيل – سرعين بارش برف و لغزندگی جاده را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه در محورهای شمالی استان نیز این شرایط تاحدودی حاکم است، بیان داشت: در محور اردبيل – مشگين شهر، مشگين شهر – قره آغاج، مشگين شهر – اهر و رضی – گرمی نیز به دلیل بارش برف سطح جاده لغزنده و تردد با احتیاط صورت می گیرد.

فتاحی در این شرایط با بیان اینکه گردنه های استان نیز باز بوده و تردد در آن تداوم دارد، عنوان کرد: گردنه های الماس، حیران، صائین و … نیز با وجود تداوم بارش ها همچنان باز می باشد.

وی با تاکید بر لزوم احتیاط و همکاری بیش از پیش رانندگان با ماموران پلیس راه اضافه کرد: علاوه بر این همراه داشتن تجهيزات زمستانی برای تمام رانندگان الزامی است.

رئیس پلیس راه استان همچنین با اشاره به کاهش دمای هوا در ساعات پایانی روز و امشب از احتمال یخبندان و تشدید لغزندگی در جاده ها و بویژه در مناطق کوهستانی خبر داد و خواستار توجه رانندگان به این امر شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *