پست وبلاگ

مترجمان و رانندگان تاکسی دلالان گردشگری سلامت در کشور

فرامرز بیرق‌دار در حاشیه سمینار بررسی ظرفیت‌های گردشگری سلامت در شهر تهران اظهار داشت: این سمینار مشترک با همکاری کانون پزشکان شهرداری تهران و اداره کل گردشگری استان برگزار می‌شود و هدف ان نیز بررسی قابلیت‌ها برای استفاده از پتانسیل پزشکی پایتخت در جهت جذب توریست‌ها برای حوزه درمان است.

وی ادامه داد: هم اکنون گردشگران در حوزه سلامت از پتانسیل و ظرفیت‌های کشورمان علی‌الخصوص در تهران اطلاعات کافی ندارند که قالب این گردشگران نیز از کشورهای عربی، کشورهای تازه استقلال یافته شوروی، و ترکیه هستند متأسفانه دلالانی که شغل آنان رانندگی تاکسی و مترجمی است در این حوزه مداخله می‌کنند.

دبیر کل کانون پزشکان شهرداری تهران تصریح کرد: کانون پزشکان شهرداری تهران با همکاری سازمان میراث فرهنگی درصدد است با تشکیل یک ان جی او در صدد است تا بتواند با بهره‌گیری از پتانسیل‌هایی از جمله طب سنتی، هر چه بیشتر در حوزه گردشگری در زمینه درمان اقدام کند.

بیرق‌دار با اشاره به ورود بیمارستان‌های بخش خصوصی در حوزه گردشگری سلامت، خاطرنشان کرد: هم اکنون پزشکان متبحر و مراکز درمانی بسیار پیشرفته‌ای در شهر تهران در حوزه گردشگری سلامت داریم. ولی تاکنون آن طور که باید و شاید از این ظرفیت‌ها استفاده نشده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *