پست وبلاگ

تراکتور نیازی به متهمین ندارد…

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ امروز صبح هواداران تیم محبوب آذربایجان با تیتر عجیب یکی از روزنامه ها روبرو شدند. تیتری که در آن یکی از متهمین سیاسی کشور از زندان اوین در مورد طرفداری از تیم بزرگ تراکتورسازی اظهار نظر کرده بود.

مهدی هاشمی متهم سیاسی کشور که به دلیل اختلاس محکوم به ۱۰ سال حبس شده است و اکنون در زندان اوین به سر می برد، طی تماسی با این روزنامه مدعی شد که نه طرفدار پرسپولیس است و نه استقلال. وقتی که از تیم مورد علاقه وی سوال شده بود، خود را از هواداران تیم تراکتورسازی خواند.

حالا این سوال به ذهن هواداران خطور می کند که چرا وقتی بازیگران مشهور و شخصیت های برجسته کشور خود را جزو هواداران پرشمار تراکتورسازی قلمداد می کنند، هیچ یک از روزنامه های سراسری کشور حرفی به میان نیاورده و این خبر را به عنوان تیتر اول صفحه های خود با قلم بزرگ برنمی گزینند؟

واقعیت این است که تیم بزرگ و ریشه داری مثل تراکتور و دیار آذربایجان همیشه قهرمان، به اینگونه هوادارانی که سابقه کیفری آنها بر همگان مشخص است نیازی ندارد. چراکه تعصب و غیرت هواداران باشعور این تیم و دیار زبان زد عام و خاص بوده و نظیر آن در هیچ جای دنیا یافت نمی شود.

اینجا در آذربایجان و شهر تبریز، به قدری افراد باشخصیت و باسواد عاشق  تیم سرخپوش تبریزی وجود دارند که تیم بزرگی مثل تراکتورسازی را از داشتن هواداران اینچنینی که ارتباطی به ورزش و فوتبال ندارند سیراب کرده است.

اینک هواداران پرشور آذربایجان از روزنامه ها و سایت های ورزش کشور این انتظار را دارند تا بدون حاشیه سازی و فرافکنی در مورد تیم و هواداران بی نظیرش و روانه کردن اجباری تعدادی از افراد که همه ی مردم کشور از سوابق آنها اطلاع داشته و دل خوشی از آنها ندارند، اجتناب کرده و اجازه دهند تا این فصل تیم تراکتورسازی آرزوی دیرینه مردم آذربایجان را در رسیدن به قله های موفقیت طی کرده و موجبات شادی هواداران واقعی این تیم پرهوادار را فراهم آورند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “تراکتور نیازی به متهمین ندارد…

  1. این اقا اصلا از سرمستی تا به حل یک بار وقت کرده فوتبال ببیند تا علاقمند هم شود و ما از یاد نخواهیم برد که ازربایجان در دوران ریاست جمهری پدر اون به خاک سیاه افتاد و هنوز هم نتونسته از جا برخیزد

  2. مثلا اگر میگفتند محمد خان احمدی نجات طرفدار تراکتور است / خوب بود؟ بالاخره متهم هم دل دارد مساله نیست تراکتور دلش بزرگه زندانی هم میتواند طرفدارش باشد..تازه متهم اصلی کسیست که در دربار الهی متهم باشد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *