پست وبلاگ

زاگرس مشتری جدید ایرباس

به گزارش اکوتو ، عبدالرضا موسوی  افزود: هم‌اکنون به‌صورت مستقیم در حال مذاکره با ایرباس برای تأمین هواپیما هستیم.

وی با بیان این‌که مدیران ایرباس قول داده‌اند تا پایان فوریه پیشنهادات خود را در این زمینه به ما ارائه کنند، تصریح کرد: با توجه به وضعیت امروز، به‌دنبال تأمین نیازهای خود در اسرع وقت با به‌کارگیری هواپیمای ۲ تا ۵ ساله تولید ایرباس هستیم.

وی یادآور شد: واحدی از ایرباس تحت عنوان مدیریت دارایی کار، فروش هواپیمایی را که خریدار توانایی عمل کردن به تعهداتش را نداشته یا این‌که خریدار می‌خواهد هواپیمای دیگری را به کار بگیرد، انجام می‌دهد.

وی با ابراز این‌که خرید هواپیمای نو به‌دلیل سفارش‌ گذاری زمانبر است ادامه داد: با توجه به این مسئله در انتظار ارائه پیشنهاد ایرباس هستیم.

رئیس هیئت مدیره هواپیمایی زاگرس همچنین با اشاره به سفر مدیر فروش هواپیماسازی امبرائر برزیل به ایران، گفت: امروز با مدیر فروش امبرائر جلسه داریم و باید ببینیم چه هواپیماهایی را می‌توانند به ما بدهند.

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *