پست وبلاگ

حاجی زاده: هدف شورا ایجاد درآمد پایدار برای باشگاه تراکتورسازی است؛

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ سعید حاجی زاده، عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز و رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورا در گفتگوی تلفنی با برنامه موج فوتبال در مورد مصوبه اخیر شورای تبریز برای کمک به باشگاه تراکتورسازی بیان داشت:” رویکرد شورا در مورد این موضوع کاملاً مشخص است تا از تیم تراکتورسازی به جهت اثرهایی که در بحث نشاط اجتماعی در شهر تبریز ایجاد می کند حمایت کند.

از زمان شروع دوره ی چهارم این شورا، در چند مرحله به تیم تراکتور کمک شده و در سال های اول و دوم دوره چهارم هر ساله مبلغی در حدود ۵۰۰ میلیون تومان برای جبران بخشی از کمبود و مشکلات مالی این تیم، کمک نقدی شده است.اما لایحه امسال نسبت به لایحه های دیگر دارای تفاوت هایی بود. از طرف شهرداری لایحه ای تقدیم شورای شهر تبریز شد و در سه شنبه هفته گذشته طی جلسه ی فوق العاده مطرح گردید که ۵۰۰ میلیون تومان از این شورا درخواست شده بود ولی به صورت غیر نقدی ( زمین یا کاربری تجاری ).

از نظر شورا این کمک حسن هایی دارد چون کمک مالی نقدی در مقابل هزینه های هنگفت باشگاه چیز ناچیزی می شود و قصد شورا برای ایجاد درآمد پایدار  به این تیم می باشد و اینکه این باشگاه در آینده بتواند به خود متکی باشد تا بتواند درصدی را به صورت پایدار از طریق این سرمایه گذاری در اختیار داشته باشد”.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که: “شورای اسلامی شهر جهت تعامل بیشتر با باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی آماده برگزاری یک نشست بین مسئولین شورا و مدیران باشگاه می باشد تا شاهد ریشه کنی مشکلات مالی تراکتورسازان که همه ساله گریبان گیر این تیم می شود، باشیم و به سمت و سویی حرکت کنیم که باشگاه بتواند هزینه های خود را تامین کند”.

حال باید منتظر ماند و دید این مشکل همیشگی باشگاه دست از سر تیم محبوب آذربایجان برخواهد داشت یا همچنان شاهد رنجش هواداران از این مساله خواهیم بود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *