پست وبلاگ

اصلی ترین مشکل تراکتوری ها در بازی امروز

به گزارش گروه ورزش وسرگمی اکوتو ، معمولا چند بازی اولی که بعد از  تغییر کادر فنی تیمها انجام میپذیرد، بازیهای چندان دلچسبی از آب در نمیاید که بازی امروز تراکتوری ها نیز این ویژگی را دارا بود و در کنار فوتبال تعصبی که اهوازی ارائه دادند،سبب شد که عایدی این بازی برای هواداران تنها سه امتیازی باشد که در روزهای آینده خیلی به کار این تیم و هوادارانش خواهد آمد. بازی سخت هفته آینده مقابل استقلال تهران در نیمه نهایی جام حذفی مزید بر علتی میشود که پرشورها تلاش ونظم بیشتری را از بازیکنان تیمشان خواستار باشند تا حریف ذوب آهن گل محمدی در فینال حذفی کشور معرفی شوند.

نکته دیگری که به نظر میرسد نبود مهاجم نوک خطرناک ،طبق روال قبلی اصلی ترین مشکل تراکتوری ها باشد که به طور حتم در خرید نیم فصل باید دغدغه ای جدی برای امیر قلعه نویی و عباسی باشد .

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *