پست وبلاگ

جدال ناکام ها برای رهایی،مساوی دردی را دوا نمی کند

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، دو تیم بزرگ تراکتور سازی تبریز و سپاهان اصفهان در هفته بیست یکم لیگ برتر در شرایطی به مصاف هم میروند که نتایج دو تیم در لیگ این فصل چنگی به دل نمیزند ، هر دو تیم برای رهایی ناکامی های چند هفته اخیر خود به برد فکر می کنند ، به خصوص تیم سپاهان که پس از جدایی فرکی پس از  ۹بازی اخیر خود تنها توانسته با سرمربی جدید خود ۸ امتیاز را کسب کند .

این نتایج ضعیف کار را برای استیماچ سخت کرده و از طرفی بازیکنان تیم هم با او سرناسازگاری برداشته اند و مشکلات تیم استیماچ را دو چندان کرده اند به خصوص بازیکن خط دفاع تیم هادی عقیلی که با درگیری های لفظی که او با استیماچ داشته سبب شد از تیم خط بخورد و  نقطه ضعف سپاهان در این فصل پررنگ تر شود.بازیکنان تیم سپاهان در اعتراض به پرداخت نشدن به مطالباتشان  دست به اعتصاب زده اند و حاضر به تمرین نشدند، که این خبر از سوی بازیکنان تیم تایید شده است.هیئت مدیره تیم سپاهان در جهت رفع مشکلات مالی تیم در جلسه ای اضطراری با مسئولان کارخانه فولاد مبارکه به بحث و گفت و گو پرداخته اند.

 این اتفاقات فرصت خوبی برای تیم تراکتورسازی و امیرقلعه نویی به وجود آورده تا پس از حضور نچندان خوب تراکتور در نیم فصل دوم شاهد یک پیروزی دلچسب در تبریز باشیم.

سپاهان فعلی میتواند سکویی پرتابی برای تراکتور حال  باشد؟

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *