پست وبلاگ

مصاحبه کامل مربیان تراکتور و ماشین سازی / از اشتباه داور تا حق خوری

چرا باید تیم ما در نیمه دوم بی‌انگیزه ظاهر شود؟ ماشین‌سازی تیم خوبی است اما ما باید بهتر کار می‌کردیم. نظم دفاعی تیم ما به شکلی بود که آنها نتوانستند به دروازه ما نزدیک شوند. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم اما از نیمه دوم راضی نیستم.

امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیمش در دربی تبریز مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری، گفت: قبل از هر چیز می‌خواهم در مورد شمشیربازی صحبت کنم. عابدینی چهارم شد اما به نظرم حقش را خوردند و لیاقت کسب مدال داشت باید نگاه وزارت به او دارنده یک مدال باشد.

وی افزود: جو خوبی در ورزشگاه حاکم بود و واقعا دربی در فضای جوانمردانه‌ای برگزار شد. به فوتبال آذربایجان به خاطر تیم خوبی که رسول خطیبی آماده کرده تبریک می‌گویم. آنها با قدرت از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمدند و اکنون هم فوتبال خوبی را ارائه می‌دهند. از نتیجه‌ای که به دست آمد راضی هستم اما از بازی که انجام دادیم رضایت ندارم. ما در نیمه دوم تراکتورگونه بازی نکردیم.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: چرا باید تیم ما در نیمه دوم بی‌انگیزه ظاهر شود؟ ماشین‌سازی تیم خوبی است اما ما باید بهتر کار می‌کردیم. نظم دفاعی تیم ما به شکلی بود که آنها نتوانستند به دروازه ما نزدیک شوند. خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم اما از نیمه دوم راضی نیستم.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی در رابطه با اینکه آیا بازی کردن در این ورزشگاه سخت نیست، عنوان کرد: تبریزی‌ها نه تنها فوتبال بلکه همه چیز را خوب می‌فهمند و جزو اولین‌ها هستند. تراکتورسازی هنوز با تیم مدنظرم تفاوت دارد. زمینی که امروز در آن بازی کردیم محل تمرین ماست. باید از دوشنبه محل تمرین را عوض کنیم چرا که اگر قرار باشد باز هم اینجا به میدان برویم باید شرایطی باشد که بازیکنان حس مسابقه داشته باشند. بازی در زمین تمرین حس مسابقه را نمی‌دهد. ما در بازی قبل بیش از ۵۰۰ پاس دادیم امروز هم شرایط خوبی داشتیم اما نمی‌دانم چرا اعضای تیم در نیمه دوم بی‌انگیزه بودند و شرایط مان مثل زمانی که ماشین‌سازی ۱۱ بازیکن داشت نبود. شاید تعویض‌های من روی این مسئله تأثیر داشت. ما هافبک کم کردیم تا در حملات خطرناک‌تر باشیم.

وی در مورد دلیل بیرون کشیدن لوسیانو ادینیو خاطرنشان کرد: ادینیو بازیکن بزرگی است ولی از شرایط آرمانی به دور است. تعویض های ما امروز تاکتیکی بود. ما دو هافبک دفاعی داشتیم تا روی ضد حملات حریف غافلگیر نشویم. در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم ولی در کل از عملکرد تیم راضی نیستم. گاهی یک بازیکن عملکرد خوبی دارد ولی شما به خاطر تغییرات تاکتیکی آن بازیکن را بیرون می‌آورید.

قلعه‌نویی در رابطه با عملکرد سروش رفیعی و اینکه او چندان خوب بازی نکرد، اظهار داشت: کم‌لطفی نکنید. رفیعی در هر لحظه می‌تواند تأثیرگذار باشد. مسی ۸ حرکت می کند که پنج توپ او لو می‌رود اما در این بین یک گل هم می‌زند. رفیعی بازیکن تکنیکی است که در هر حمله تأثیرگذار است. ما نمی‌خواستیم کمربند خط میانی‌مان را تغییر دهیم. اینکه تیم ما یک بر صفر پیش است و تا دقیقه ۹۰ بدون استرس بازی می‌کند اتفاق مثبتی است.

وی در مورد تعطیلی لیگ برتر اظهار داشت: امان از تعطیلات. از تعطیلات راضی نیستم اما تیم ملی اهمیت زیادی دارد. امیدوارم بازیکنان تلاش کنند و راهی جام‌جهانی شویم. اگر پرچم ما در بین ۳۲ کشور حاضر در جام جهانی باشد این افتخارآفرین است. شاید ما از تعطیلات ضرر کنیم اما اگر تیم ملی به جام جهانی برود افتخار‌آفرین خواهد بود. ما یک مسابقه در شیراز بازی می‌کنیم و سپس برای حضور در جام شهدا به تهران می‌آییم.

قلعه‌نویی در پایان گفت:‌ما روی خط دفاع نه بلکه باید روی ساختار دفاعی تیم کار کنیم. ماشین‌سازی در دیدارهای قبلی ۷ تا ۸ موقعیت داشت ولی امروز فرصت‌های زیادی به وجود نیاورد. مهدی کیانی در تیم ما یک نکته مثبت است. او در سیستم ۲-۴-۴ به اندازه دو هافبک دفاعی تلاش می ‌کند. اگر ۵۰ متر جلویی ما خوب است به خاطر تلاش هافبک‌های دفاعی و سایر بازیکنان است./فارس

رسول خطیبی بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش در دربی تبریز مقابل تراکتورسازی در نشست خبری، گفت: در این هوای گرم احساس می‌کردم به اهواز آمدم. امیدوارم فکری هم برای کولرهای نشست خبری تراکتورسازی شود تا عزیزان خبرنگار اذیت نشوند.

وی افزود: به هواداران دو تیم تبریک می‌گویم. صحبتی که دیروز در خصوص این مسئله کردم عملی شد. بازی بدون حاشیه و جنجال بود. در دربی‌ها اتفاقات بدی می‌افتد اما در تبریز این طور نشد. چند مصدوم داشتیم و ترکیب را عوض کردیم. امروز کمی نا هماهنگ بودیم.

وی افزود: اخراج پاکدل کارمان را سخت تر کرد. به نظرم ۱۰ نفره بهتر بازی کردیم. شادابی سه هفته قبل را امشب نداشتیم. در صحنه‌ای که داور برای تراکتورسازی پنالتی گرفت تصمیمش درست نبود. بیشترین استراحت بازی را گلرهای دو تیم کردند. مقابل تراکتورسازی ۱۰ نفره بازی کردن بسیار سخت است. در جریان بازی چندان خوب بازی نکردیم. قبول دارم اشتباهات زیادی کردیم و تمرکز لازم را نداشتیم. اکثر بازیکنان در دربی به میدان نرفتند. از هیأت فوتبال و مسئولان برگزار کننده مسابقه تشکر می‌کنم که مسابقه برگزار شد. با وجود اینکه این مسئله به ضرر ما بود.

سرمربی ماشین‌سازی یادآور شد: با تیم غیر تبریزی بازی نکردیم این رفاقت‌ها و کارهای خیر باقی می‌ماند. در تمام دربی‌ها حواشی زیاد است اما در تبریز بازی دوستانه و در فضایی آرام بود. سعی کردیم.

خطیبی در مورد برنامه تیمش در تعطیلات، لیگ، اظهار داشت: برنامه خوبی را در نظر داریم. احتمال دارد اردویی در خارج از کشور داشته باشیم.

وی در مورد داور، گفت: در این مورد قصد صحبت ندارم. برای پاکدل که از زمین اخراج شد جریمه سنگینی در نظر می‌گیرم./فارس

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “مصاحبه کامل مربیان تراکتور و ماشین سازی / از اشتباه داور تا حق خوری

  1. صد آفرین به عشقم تراختور…… بچه ها مغرور نشین تا جام رو بگیریم….. ماشین سازی کمتر از گسترش طرفدار داره!…… /سمیه از تبریز به تراختور علاقمندم

  2. فوری فوری????? مرده ای بعد از ۱۰سال در تهران زنده شده است???? ماجرا از آنجا شروع شد که خانواده ای برای کندن قبر پدرشان راهی قبرستان شده اند و بعد از حفر ۱/۵ متر از زمین متوجه شده اند که به صورت کاملا اشتباهی وارد قبر شخصی شده اند که در آن محل دفن شده بود ولی ماجرا از آنجا ترسناک میشود که مرده به حرف و حرکت درآمده و با هر دو دست به سر خود زد حاضرین با دیدین این منظره پا به فرار شدن و در حالی که دوان دوان محل حادثه را ترک میکرند شنیده بودند که مرده داد میزد فرار نکنید فقط بگید خداییش راسته پرسپولیس ۱۰ساله که جام نگرفته…..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *