پست وبلاگ

صحبت هایی که نباید توسط سرمربی سرخپوشان تکرار شود!/هشدار به مربی کارکشته تراکتورسازی

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ امیر قلعه نویی، سرمربی جدید سرخپوشان تبریزی که در طول دوران مربیگیری اش نشان داده که نظم و انظباط از اهمیت ویژه ای برایش برخوردار است، پس از ورود به تیم تراکتورسازی در قدم اول حمزه یونس را از تیم کنار گذاشت.

این تصمیم وی به دلیل امتناع حمزه از تمرین با تیم تراکتورسازی بود که علت این تصمیم، عدم پرداخت به موقع مسئولان باشگاه از بابت قرارداد این بازیکن تونسی بود. قلعه نویی نیز بدون درنگ حمزه را در اختیار باشگاه قرار داد و بدون توجه به عدم وجود یک مهاجم خوب در تیم، بیان کرد تا مشخص شدن وضعیت وی از این بازیکن استفاده نخواهد کرد و در بازی مقابل تیم استقلال تهران و استقلال اهواز به ترتیب از آگوستو سزار و مهرداد بایرامی به عنوان مهاجم ثابت تیمش استفاده کرد.

این تصمیم وی تحسین برانگیز بود و نشان از قاطعیت این مربی کارکشته در تنبیه بازیکنان خاطی می باشد.

اما قلعه نویی در قدم دوم در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تیمش مقابل استقلال اهواز، با وجود برد ۲-۰ تیمش مقابل این تیم اهوازی لب به انتقاد از بازیکنان سرباز تیم گشود و همین مسئله کافی بود تا با واکنش بختیار رحمانی روبرو شود.

اتفاقی که برای قلعه نویی تازگی نداشته و وی در زمان حضور در نیمکت استقلال تهران نیز از این صحبت های انتقادی به بعضی از بازیکنان انجام می داد که گذشت زمان نشان داد این صحبت ها به نفع تیم و بازیکنان تمام نشد. قلعه نویی در زمان حضور در تیم آبی پوش پایتخت نسبت به برخی از بازیکنان ملی پوش خود صحبت های تندی انجام می داد و همین مسئله کافی بود تا با واکنش های تند این بازیکنان و در نتیجه وارد شدن حاشیه های سنگین علیه تیمش تمام می شد.

همین صحبت ها کافی بود تا بین بازیکنان استقلال دو دستگی ایجاد شده و با بی انگیزگی این بازیکنان در طول بازی ها همراه می شد. مسئله ای که این روز ها دوباره توسط این مربی گرم و سرد دیده در تیم تراکتورسازی پدیدار شده است و ممکن است باعث از دست دادن انگیزه برخی از بازیکنان سرباز که اتفاقاً بهترین های این فصل تیم بوده اند، شود.

درست است که بازیکنی مثل بختیار رحمانی به دلیل مشکلات ذهنی که خود او نیز به آن اشاره داشت، نتوانسته ذره ای از توانایی های خود را در تیم محبوب آذربایجان نشان دهد ولی عملکرد دیگر بازیکنان سرباز نظیر اخباری، رفیعی، ثاقبی، عشوری و نریمان جهان نباید به پای این بازیکن نوشته شود و ادامه این موضع گیری ها توسط مربی سرخ ها می تواند تبعات سنگین تری را برای تیم تراکتورسازی به همراه داشته باشد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *