پست وبلاگ

از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کنید

به گزارش اکوتو ، صادقعلی مقدم اظهار داشت: براساس پیش بینی هواشناسی استان گلستان تا فردا احتمال بارش‌های پراکنده و رگباری در استان گلستان و جاری شدن سیلاب به خصوص در مناطق کوهستانی وجود دارد.

وی افزود: از مردم و مسافران می‌خواهیم که از مسافرت‌های غیر ضروری خودداری کنند و به خصوص از مناطق کوهستانی استان عبور نکنند.مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان تصریح کرد: با علت بارش‌های رگباری ظهر امروز همچنان راه ارتباطی ۲ روستای چه‌جا و سیاه‌ مرز کوه شهرستان علی بادکتول بسته است.

مقدم گفت: با توجه به شرایط منطقه و ادامه بارش‌ها اکنون امکان عملیات راهداران برای بازگشائی محور امکان‌پذیر نیست و از فردا کار راهداران برای بازگشائی جاده این روستاها آغاز می‌شود.وی افزود:  محور توسکستان گرگان به شاهرود استان سمنان نیز با تلاش راهداران استان های گلستان و سمنان بازگشائی شده است.هواشناسی استان گلستان کاهش دما هوا و بارش‌های پراکنده را برای استان پیش‌بینی کرده بود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *